MMA PLFAME MMA”Mini Majk” ostro trenuje! Szykuje się następna walka? [WIDEO]

”Mini Majk” ostro trenuje! Szykuje się następna walka? [WIDEO]

Wygląda na to, że Mateusz Krzyżanowski nie chce poprzestać na jednym pojedynku w mieszanych sztukach walki. ”Mini Majk” ostro trenuje i zamierza jeszcze zaskoczyć!

Majk

”Mini Majk” sam siebie nazywa influencerem. Na instagramie ma obecnie 1,7 mln obserwujących. Krzyżanowski na czwartej edycji FAME MMA postanowił wyzwać na pojedynek innego twórcę internetowego – Lorda Kruszwila.

Do ich walki doszło na FAME MMA 5 pod koniec października 2019 roku. Marek Kruszel w drugiej rundzie uderzeniem na tułów zastopował Mateusza Krzyżanowskiego.

Będzie następna walka?

Mateusz Krzyżanowski ostro trenuje! Niewykluczone, że ”Mini Majk” jeszcze raz wejdzie do klatki i zaprezentuje swoje umiejętności. Krzyżanowski będzie chciał się odbudować po przegranej z ”Lordem Kruszwilem”.

Całe wideo poniżej:

Możliwe, że jedna z organizacji będzie chciała niedługo zrobić starcie niskorosłych. W obecnych czasach takie zestawienia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zobacz także:

Marek Molak opublikował sparing Mateusza Murańskiego! ”Bije bez litości”! [WIDEO] Widzieliście?

Marek Molak w mediach społecznościowych postanowił opublikować jeden ze sparingów Mateusza Murańskiego! Przypomnijmy, że obaj jeszcze nie tak dawno mieli spięcie w mediach społecznościowych.

EMC 7: Kacper Miklasz idzie na rekord? Następna walka w sobotę z byłym zawodnikiem UFC!

To jest dopiero tempo! Kacper Miklasz (1-3) w krótkim odstępie czasu stoczy czwarty pojedynek. Ełczanin wystąpi na siódmej edycji EMC w Niemczech. Rywalem młodego zawodnika będzie Denis Stojnić (13-3), który ma za sobą epizod w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis