MMA PLHighleagueMini Majk o ostatniej walce rywala: Oglądałem i trochę się zawiodłem!

Mini Majk o ostatniej walce rywala: Oglądałem i trochę się zawiodłem!

Mateusz Krzyżanowski już siedemnastego września wraca do klatki High League 4. W Gliwicach zobaczymy starcie niskorosłych o dwa pasy! Przeciwnikiem ”Mini Majka” będzie Salim Chiboub. Krzyżanowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wypowiedział się o ostatniej walce Salima.

Majk

W main evencie dojdzie do rewanżu pomiędzy ”Natsu”, a ”Lexy Chaplin”. W co-main evencie zaś zobaczymy mocne bomby w wadze ciężkiej. Denis ”Bad Boy” Załęcki skrzyżuje rękawice z Arturem ”Szpilą” Szpilką.

”Mini Majk” pas organizacji High League zdobył na drugiej edycji. Mateusz po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Maciejem ”Big Jackiem” Jaremą.

Mini Majk: Wiem, że ludzie lubią dymy, ale tu od tego są inni!

Mateusz Krzyżanowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o ostatni pojedynek rywala.

No właśnie też oglądałem ostatnią jego walkę i też się trochę zawiodłem. Pisałem z nim na temat tej walki mówił, że tam przeciwnik nie chciał za bardzo się bić i też nie jest z niej zadowolony. Ja się dzisiaj z nim widziałem, mogę Ci nawet zdjęcie pokazać. Spotkaliśmy się pod hotelem. Nie tutaj jest git (nie ma spiny). My chyba piszemy ze sobą od dwóch lat. Ja tam trochę śledzę walki niskorosłych, staram się z nimi nawiązać kontakt, aby z nimi potem walczyć

”Mini Maj” zapewnia, że nie zamierza dymić na konferencjach.

Wiem, że ludzie lubią dymy, ale tu od tego są inni. Oni pokazują walkę na konferencji, a my w oktagonie.

Ponadto Krzyżanowski zaznaczył, że najlepszym niskorosłym jest obecnie Likkleman, z którym co ciekawe jego najbliższy przeciwnik walczył.

Znaczy się on nie jest najlepszy. Jest jeszcze lepszy Likkleman. Z nim byłoby ciężko, on tam z 50-kilo waży. Jest dobry, nie wiem czy go widziałeś. To widziałeś jak tam Salim latał po ringu. To była walka w boksie. Myślę, że teraz jestem już na wyższym poziomie niż Salim.                 

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Młody talent bokserski robi furorę na TikToku! Jego filmiki mają miliony wyświetleń! Widzieliście?

Zagorzali kibice boksu mogą kojarzyć Marca Castro, choć nie jest to jeszcze bardzo znaczący zawodnik. 22-latek robi furorę na TikToku, pokazując urywki swoich treningów. Niektóre krótkie klipy mają miliony wyświetleń.

Szpilka o tym co by się stało, gdyby dostał z liścia na konferencji: Nawet by ochrona nie pomogła! Co wy na to?

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany – co by zrobił jeżeli na konferencji High League dostałby z liścia. Dziennikarz jako przykład podał face to face pomiędzy Pawłem Bombą, a Amadeuszem Roślikiem. Popularny ”Szpila” długo się nie zastanawiał i od razu stwierdził, że takie zachowanie jest przekroczeniem granic poza jakąkolwiek skale.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis