MMA PLFAME MMAMini Majk na FAME MMA 5? Potencjalnym jego przeciwnikiem będzie… Lord Kruszwil

Mini Majk na FAME MMA 5? Potencjalnym jego przeciwnikiem będzie… Lord Kruszwil

Szefostwo FAME MMA zapowiedziało, że po wakacjach odbędzie się piąta edycja gali freak fightów. Póki co data ani miejsce nie jest jeszcze znane, uczestników także nie podano, ale wiele wskazuje na to, że w jednym z pojedynków Mini Majk zmierzy się z Lordem Kruszwilem.

Wszystko zaczęło się na gali w Częstochowie, kiedy to w przerwie pomiędzy walkami do oktagonu wszedł Mini Majk i wyzwał na pojedynek Kruszwila. Będący w klatce Wojtek Gola zadzwonił w tym czasie do Marka, aby zaproponować mu tego typu starcie. Popularny polski youtuber przyjął wyzwanie, więc można się spodziewać walki MMA, gdzie naprzeciw siebie staną lord i… karzeł.

Kim jest Mini Majk?

Mini Majk, a właściwie Mateusz Krzyżanowski to karzeł, który popularność zdobył dzięki swojej pracy za barem. Wówczas jedna z gazet przytoczyła życiorys Mateusza. Od tego czasu Majk występował między innymi w filmikach nagrywanych przez innego krakowskiego youtubera Friza, który na swoim koncie ma już ponad 2,5 miliona subskrypcji. Otworzył także swój własny kanał, gdzie zgromadził już ponad 600 tys. “subów”. Krzyżanowski mierzy obecnie 130 cm wzrostu i ma 24 lata. Ma do siebie wielki dystans, a projekty, które tworzy są ukazywane w sposób humorystyczny. Ostatnio nawet pojawił się filmik “Mini Majk na FAME MMA – oczekiwania vs. rzeczywistość”:

Kto to Lord Kruszwil?

Marek Kruszel zasłynął w internecie filmikiem “Jak poderwać kobietę przy niedużym wkładzie finansowym”, gdzie przedstawia się jako 16-sto latek i pokazuje wybór drogich zegarków oraz luksusowych samochodów. Obecnie jest kojarzony jako postać kontrowersyjna, doszło nawet do sytuacji, gdzie sam Lord musiał zdjąć swój kanał i założyć nowy. Na podstawie tego projektu wykreowały się takie postacie jak Kamerzysta oraz Ochroniarz, który na FAME MMA 4 pokonał Boxdela. Kruszwil na FAME MMA obecny jest od pierwszej edycji. Zasiadał wtedy na specjalnie przygotowanym dla niego miejscu, z czasem transmisja z kilku konferencji odbywała się na jego kanale. Teraz będzie miał okazję zaprezentować się w klatce.

Mini Majk vs. Lord Kruszwil na FAME MMA

Warto dodać, że jeśli ten pojedynek się odbędzie, to organizatorzy muszą wpłacić 50 tys. złotych i część wynagrodzenia Kruszwila na cele charytatywne. FAME MMA rozwija się w niezawodnym tempie, w ciągu roku udało im się zorganizować cztery gale, których organizacja niczym nie mogła odstawać od topowych wydarzeń sportowych.