MMA PLMMAMimo złamanej szczęki jest udany powrót 48-letniego weterana MMA! Pokonał 25 lat młodszego rywala!

Mimo złamanej szczęki jest udany powrót 48-letniego weterana MMA! Pokonał 25 lat młodszego rywala!

To jest prawdziwy wojownik z krwi i kości, któremu należy się wielki szacunek. W piątek w Japonii, a dokładnie w Tokio swój powrót po latach do MMA zaliczył weteran mieszanych sztuk walki – Akihiro Gono (38-24-8). Japończyk pokonał 25 lat młodszego rodaka! Nie obyło się bez mocnego urazu, którego Gono doznał podczas pojedynku.

Gono

“The Magic Man” swój zawodowy debiut zaliczył już w 1994 roku. Akihiro ma na swoim koncie walki w organizacji Pride FC, UFC oraz w Bellatorze. 48-latek krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak Matt Hughes, Murilo Rua, Chael Sonnen, Maurcio Rua, Gegard Mousasi, Hector Lombard, Denis Kang czy Dan Henderson.

Japończyk w największej organizacji na świecie stoczył trzy walki. Po udanym debiucie musiał uznać wyższość Dana Hardy oraz Jona Fitcha.

Gono po przegranej w 2019 roku nie toczył do wczoraj pojedynków w MMA. Był tylko jeden występ w formule K-1.

Zobaczcie najlepsze akcje w wykonaniu Japończyka:

Weteran MMA udanie wraca!

Akihiro Gono (38-24-8) to bezwątpienia weteran mieszanych sztuk walki. Japończyk po latach wrócił do formuły MMA na gali GLEAT ver.MEGA w Tokio. Gono co ciekawe zmierzył się z 25 lat młodszym rodakiem.

“The Magic Man” po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Tetsuya Izuchi. Nie obyło się bez kontuzji, bowiem po jednym z mocnych ciosów Gono walczył ze złamaną szczęką. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis