MMA PLmiklaszMiklasz podsumowuje ostatni okres: Teraz będę się skupiać nad tym co zaniedbałem…

Miklasz podsumowuje ostatni okres: Teraz będę się skupiać nad tym co zaniedbałem…

Kacper Miklasz ma świadomość, że ostatni okres nie należał do udanych. Ełczanin szedł na rekord jeśli mówimy o częstotliwości startów. Finalista turnieju Wotore na gołe pięści w mediach społecznościowych podsumował ostatni okres.

Miklasz w niecałe 40-dni stoczył aż cztery pojedynki, ale tylko z jednego wyszedł zwycięsko. Mowa o drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. ”Polish Machine” już w pierwszej odsłonie zdemolował Tomasa Vaicickasa z Litwy.

Miklasz: Tym wszystkim znawcom mordobicia pokazać…

Kacper Miklasz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! ”Polish Machine” postanowił podsumować ostatni okres.

Wnioski po walkach wyciągnięte wspólnie z moim sztabem i teraz będę się skupiać nad tym co zaniedbałem w ostatnim czasie czyli parter. Chce wrócić w 1000% przygotowany i tym wszystkim znawcom mordobicia pokazać że to był tylko wypadek przy pracy. Dziękuje tym co są i zostali przy mnie po moich porażkach. Trzymać kciuki wrócę i rozje*ie system.🖐

Miklasz

Niewykluczone, że ełczanin swój następny pojedynek stoczy na trzeciej edycji MMA VIP,  która planowana jest w październiku.

Zobacz także:

Elite Fighters: Murański gotowy na Warszawskiego Dresika? Jest następne wideo z treningu!

Mateusz Murański już trzydziestego pierwszego lipca stoczy następny pojedynek. ”Muran” tym razem wystąpi w walce wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters. Mateusz zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.

UFC: Zobaczcie brutalne nokauty w wykonaniu rywala Mateusza Gamrota! [WIDEO] Oglądaliście?

Mateusz Gamrot (18-1) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w Las Vegas zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).