MMA PLLew KazimierczukMiklasz ostro reaguje na wypowiedź Daro Lwa: Obrażasz mojego kolegę, to może my wyskoczymy?

Miklasz ostro reaguje na wypowiedź Daro Lwa: Obrażasz mojego kolegę, to może my wyskoczymy?

Kacper Miklasz nie wytrzymał! Ełczanin w mediach społecznościowych postanowił zareagować na wypowiedź Dariusza Kazimierczuka, który skrytykował Roberto Soldicia (20-3). Były podwójny mistrz KSW postanowił podpisać kontrakt z One Championship. Wielu kibiców liczyło, że ”RoboCop” przejdzie do największej organizacji na świecie.

Lew

”Daro Lew” jest przekonany, że Roberto nie wybrał UFC ze względu na testy antydopingowe – o czym wspomniał na swoim kanale YouTube.

W Polsce ludzie nie wiedzą, nie znają się. Myślą, że Roberto to sportowiec czysty. Może po prostu oszukać innych, czyli UFC, nie ma takiej możliwości, tam by był badany co chwilę i oczywiście dostałby by szybki wpie**ol. Nie można mu odmówić, oczywiście jest dobrym zawodnikiem. Dużo fajnych zwycięstw, ale to wszystko zasługa soku z żuka. Nie wiem, po co promować takiego zawodnika. Po co oglądać w UFC? Żeby dostał wpie**ol? A i tak by dostał i tak. Dla mnie to nie jest żaden zawodnik, jeśli nie jest czysty. Jeżeli by nie brał, gdyby zwyciężał bez soku z żuka, to wtedy jestem za takim zawodnikiem. Natomiast takich jest dużo, którzy biorą, oszukują (…) Jeśli nie chce iść do UFC, nie ma żadnych ambicji sportowych. No bo jest nauczony brać, pewnie od małego brał, cały czas na tym leci. On się już nawet nie wyczyści (…) Nie mówię, że jest zły, ale jakby miał ambicje sportowe, wybrałby UFC.

Mocna reakcja Miklasza!

Kacper Miklasz postanowił mocno zareagować na wypowiedź ”Daro Lwa”. Przypomnijmy, że Roberto to były klubowy kolega zawodnika pochodzącego z Ełku.

Dariusz Kazimierczuk obrażasz mojego kolegę, to może my wyskoczymy? Pokażesz jaki mocny jesteś!

Kacper już niebawem zawalczy w King Of The Streets – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Zobacz także:

Alan Kwieciński wkrótce stoczy kolejną walkę? “Teraz czuję głód!”

Alan Kwieciński wrócił do treningów MMA. Zakomunikował to za pomocą wpisu w mediach społecznościowych. Na Instagrama wrzucił zdjęcie z m.in. Arturem Szpilką i Anzorem Azievem.

Irański Hulk i jego trener zabierają głos po przegranej: Jest mi wstyd! Widzieliście?

Sajad Gharibi zabrał głos – po tym, jak w niedzielę stoczył swój pierwszy pojedynek. ”Irański Hulk” zawalczył na zasadach boksu i wyglądało to tragicznie. Gharibi jest podłamany po pierwszym zaprezentowaniu umiejętności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis