MMA PLKrwawy SportMiklasz o MMA VIP: Myślę, że na pewno się odbędzie, jak nie w innym mieście to wezmą prywatną halę! [WIDEO]

Miklasz o MMA VIP: Myślę, że na pewno się odbędzie, jak nie w innym mieście to wezmą prywatną halę! [WIDEO]

Kacper Miklasz już w piątek stoczy następny pojedynek. Podczas gali Krwawego Sportu 5 zmierzy się z Michałem Dreczkowskim. Będzie to pojedynek kickboxerski w małych rękawicach.

Miklasz

Wojownik pochodzący z Ełku znany jest ze swoich startów na gołe pięści. Miklasz jest finalistą turnieju WOTORE, a nie tak dawno próbował swoich sił w GROMDZIE. “Polish Machine” ma też na koncie dwa starcia w organizacji Fight Exclusive Night.

Miklasz o gali MMA VIP 4: To jest ich organizacja…

Postanowiliśmy zapytać Kacpra Miklasza co sądzi o ostatniej konferencji MMA VIP 4. Przypomnijmy, że Miklasz ma zawalczyć dwudziestego piątego lutego z doświadczonym Michałem Pasternakiem.

Nie chce mi się nawet wypowiadać na ten temat. Co oni robią to niech sobie robią, to jest ich organizacja. A co do gali myślę, że na pewno się odbędzie, jak nie w innym mieście to wezmą prywatną halę po prostu. Chcieli zrobić z kibicami, ale chyba nie będą mieli wyjścia. Jak będą chcieli zorganizować to w prywatnej hali. Mam nadzieje, że dojdzie do tej walki, bo jest duża stawka.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Co wy na to?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

MMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

Zmian może być naprawdę dużo przed galą MMA VIP 4, która planowana jest na dwudziestego piątego lutego. Marcin Najman w mediach społecznościowych zasugerował, że nową lokalizacją może być Pruszków. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Prezydenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis