MMA PLGROMDAMiklasz już w piątek zawalczy na GROMDZIE! ”Polish Machine” może liczyć na wsparcie kibiców!

Miklasz już w piątek zawalczy na GROMDZIE! ”Polish Machine” może liczyć na wsparcie kibiców!

Już w najbliższy piątek odbędzie się czwarta edycja Gromdy. Swój debiut w organizacji stoczy młody prospekt Kacper Miklasz. Ełczanin może liczyć na wsparcie kibiców.

Nie będzie to jedyny zawodnik z Mazur! Organizacja ogłosiła ostatnio start Krzysztofa Pietraszka. ”Chińczyk” na swoim koncie ma ponad 15 walk zawodowych w mieszanych sztukach walki.

Mroczny najemnik, gdy poczuje krew to kończy swoją ofiarę. DOBERMAN wchodzi do gry! Dziarski zadziora z doświadczeniem w MMA i K1. Kroczy własną drogą. Żyje według swoich zasad. Samotnik, ale nie sam. Zaprawiony w boju zmierza na turniej GROMDA.

Mroczny najemnik, gdy poczuje krew to kończy swoją ofiarę. DOBERMAN wchodzi do gry!Dziarski zadziora z doświadczeniem…

Posted by Gromda on Wednesday, February 17, 2021

Jest wsparcie kibiców!

Kacper Miklasz ma liczne wsparcie kibiców. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie.

W oczekiwaniu na krwawy piątek👹🤝🪓 #TeamPolishMachine @gromda.tv #bareknuckle #gromda #polish #machine #mma #fen #warriors #auuu

Posted by Kacper Miklasz on Saturday, February 20, 2021

Ełczanin postawił na zmiany. Do swoich następnych starć przygotowuje się w Polsce, a dokładnie w RKB Boxing Radom pod okiem Adama Jabłońskiego. Trener w przeszłości odnosił sukcesy z mocno bijącym – Michałem Cieślakiem.

Przypomnijmy, że Miklasz w poprzednim roku walczył w turnieju na gali Wotore 2. Kacper doszedł aż do finału, gdzie musiał uznać wyższość doświadczonego Michała Pasternaka. Wcześniej młody prospekt efektownie odprawił Dawida Łagosza i wielkiego jeśli chodzi o gabaryty – Karola Grzesiuka.

Całe wydarzenie z bliska oglądał Marcin Różalski. Były mistrz KSW w pochlebnych słowach wypowiadał się o Miklaszu.

Znowuż jak patrzę na Kacpra na jego eksplozywność, dynamit, zaciętość i przede wszystkim na szacunek. On wchodzi odda szacunek rywalowi, pokłoni się i wygra walkę. Ja widzę w nim siebie sprzed iluś tam lat. Kacper ma 20 lat, ja też kilka lat temu miałem 20-lat

Ostatnio też mieliśmy szansę porozmawiać z Kacprem Miklaszem. Cała rozmowa w wideo poniżej:

Zobacz także:

Duża strata organizacji Bellator? Gwiazda reality show kończy karierę!

Medialnie będzie to na pewno spora strata organizacji Bellator, która mocno ruszyła w rynek Wielkiej Brytanii. Aaron Chalmers (5-2) znany jako gwiazda reality show zdecydował się zakończyć karierę w MMA. Znaczenie miał zapewne wynik ostatniej walki.

Widzieliście wywiad z Bonusem BGC? Piotr zdradził, że dostaje dużo propozycji!

Piotr Witczak zamierza podkręcić tempo. Nie powinno być problemu, bo ”Bonus BGC” gwarantuje, że dostaje dużo propozycji