MMA PLFAME MMAMikey Tiger o walce Szeliga-Piechowiak: 30 sekund dostanie na piz*e i pada! [WIDEO]

Mikey Tiger o walce Szeliga-Piechowiak: 30 sekund dostanie na piz*e i pada! [WIDEO]

Michał Piszczek nie daje o sobie zapomnieć! Tym razem w mediach społecznościowych atakuje Piotra Szeligę. Były hokeista już dwudziestego pierwszego listopada zadebiutuje w organizacji FAME MMA.

”Mikey Tiger” spotyka się z dużą krytyką. Wiele osób wspomina, że większość wypowiedziany słów 33-latka to kłamstwo. Piszczek na swoim koncie ma pięć pojedynków w mieszanych sztukach walki. Głośno było o nim po ostatniej walce, gdy przed czasem przegrał z jednorękim wojownikiem – Dave Llewellynem (4-0). 

Polak mieszkający na wyspach ma za sobą start w organizacji PunchDown. Wystartować w turnieju, gdzie główną nagrodą było 20 tysięcy złotych. Piszczek odpadł już w pierwszej walce sposób na niego znalazł Adam Rumiński. 

Michał Piszczek o Szelidzę: Mogę mu zrobić mały przedsmak tego co go czeka na walce z ”Bestią”!

Michał Piszczek ma faworyta w starciu wagi ciężkiej, do którego dojdzie na FAME MMA 8. Mowa tutaj o zestawieniu Piotra Piechowiaka z Piotrem Szeligą. Piszczek w rozmowie z portalem realnews.pl dał do zrozumienia, że nie przepada za byłym hokeistą.

Jeśli chodzi o Piotra Szeligę nie ma żadnego problemu, z chęcią bym go sprawdził. Jak już powiedziałem w filmiku, który nagrałem – mogę mu zrobić mały przedsmak tego co go czeka na walce z ”Bestią”. Jeśli chodzi o walkę z Piotrem Piechowiakiem to będzie tam szybki nokaut, 30 sekund dostanie na piz*e i pada, a jedyny wywiad, który udzieli po walce będzie w szatni medykom. Jeśli chce się zmierzyć po walce z ”Bestią” to nie ma żadnego problemu.      

Dodatkowo Piszczek nagrał filmik z przesłaniem do Piotra Szeligi. 33-latek podkreśla, że nie musi to być walka w klatce, a zwykły sparing.

Zobacz także:

Pas w stawce! Zaskoczeni?

Jak się okazuje na najbliższej gali FAME MMA 8 zobaczymy walkę o pas. Jaki tytuł będzie na szali? Zobaczcie sami

PunchDown wraca ze zdwojoną siłą! Będziecie oglądać?

Organizacja PunchDown ogłosiła swoje następne wydarzenie. Będzie ciekawie. Właśnie ruszyły zapisy!