MMA PLBoksTyson chce walczyć w szaleńczym tempie! Zdradza kiedy chciałby stoczyć kolejny pojedynek!

Tyson chce walczyć w szaleńczym tempie! Zdradza kiedy chciałby stoczyć kolejny pojedynek!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) ma w sobie mnóstwo motywacji po powrocie na ring. W pokazowym pojedynku z Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO) padł remis, ale wielu kibiców widziało zdecydowanie wygraną ”Bestii”. Tyson chciałby szybko wrócić na ring i toczyć dużo pojedynków!

Tyson

Roy w tym pojedynku bardzo dużo klinczował. Dodatkowo szybko stracił szybkość jak i kondycję. Emocje co jedynie gwarantował Tyson, który do tego starcia był naprawdę świetnie przygotowany.

Mike Tyson: Moje ciało ma się znów znakomicie!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) czuje się doskonale i nie zamierza poprzestawać na jednej walce pokazowej. ”Bestia” zapowiada, że może walczyć co dwa miesiące!

Moje ciało znów ma się znakomicie i zamierzam trochę się jeszcze pobić. Na pewno mogę zbudować jeszcze lepszą formę i jeszcze lepiej zawalczyć niż teraz. Zapewniam was, że w kolejnej walce będę lepszy. I bardzo chciałbym boksować co dwa miesiące

Trzeba przyznać, że chętnych do walki z Mike Tysonem nie będzie nigdy brakować. Po ogłoszeniu jego pokazowej walki – wielkie były tuzy wagi ciężkiej również zaczęły wspominać o powrocie. Czy już niebawem zobaczymy nową ligę byłych gwiazd? To możliwe!

”Żelazny Mike” w wieku 20 lat został najmłodszym Mistrzem Świata w kategorii ciężkiej. Tyson był dwukrotnym Mistrzem Świata wszechwag zawodowców. Historia Mike’a Tysona jest niczym drastyczny, a zarazem piękny film. Tyson wychowany w biedzie i patologii  ciężką pracą zaistniał na całym świecie. Jego popularność była tak duża, że nie mógł sobie z tym poradzić. Tyson nie należał do osób, które lubiły media oraz fanów.

Zobacz także:

Kawulski o Najmanie! Zaskoczeni słowami jednego z właścicieli KSW?

Maciej Kawulski postanowił ponownie wypowiedzieć się o Marcinie Najmanie. Częstochowianin po ostatniej awanturze FAME MMA zapowiedział, że dostał propozycje od dwóch największych organizacji w naszym kraju

Piotr Szeliga o powodach ostatniej dyspozycji! Wierzycie w aferę z kroplówką?

Piotr Szeliga zamierza udowodnić co było powodem jego słabej dyspozycji na FAME MMA. Chodzi tutaj o…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis