MMA PLBoksMike Tyson zmierzy się z potworem! Walka już niedługo

Mike Tyson zmierzy się z potworem! Walka już niedługo

Mike Tyson (50-6, 44 KO) dalej budzi wielkie zainteresowanie! Jak mogło być inaczej, gdy po tylu latach pokazał, że dalej mógł zaskoczyć niejednego młodego zawodnika w ringu. ”Bestia” ma wrócić na ring po 15 latach przerwy, jednak mają to być starcia pokazowe, a cel jest charytatywny.

Zawodnicy ery Tysona słysząc o jego pomyśle podchwycili całe zamieszanie. Mowa tutaj o Evanderze Holyfieldzie, Riddicku Bowe, a nawet Andrzeju Gołocie. Wszyscy są gotowi wrócić do rywalizacji, aby zmierzyć się z powracającym Tysonem. Ostatni wspomniany nasz reprezentant deklarował, że potrzebuje trochę czasu i jest gotowy na wielki rewanż nawet jeśli będzie to starcie pokazowe.

Mike Tyson zmierzy się z wielkim, białym potworem!

Jeszcze nie znamy szczegółów jeśli chodzi o powrót Mike’a Tysona na ring, ale znamy za to szczegóły innego pojedynku! ”Żelazny Mike” zmierzy się z rekinem, a transmitować będzie to Discovery Channel. Jest to specjalne doroczne telewizyjne show, którego bohaterem będzie bokserska legenda. W ”rekinim tygodniu” Mike Tyson będzie gwiazdą, a wyników oglądalności możemy spodziewać się dużych. 

Przyjąłem to wyzwanie, by przezwyciężyć lęki, z którymi wciąż muszę mierzyć się w życiu. Zrównuję je ze strachem towarzyszącym zbliżającemu się powrotowi do ringu w wieku 54 lat. Nauczyłem się z tego sporo. To zbliża mnie do spełnienia mojej misji stawania się coraz lepszym i zbliżaniem się do Boga.

Mike Tyson postanowił zakończyć karierę 11 stycznia 2005 roku. W Waszyngtonie przytrafiła mu się druga przegrana z rzędu, ale był już to tylko cień najlepszej dyspozycji wielkiego Tysona. Były Mistrz Świata wagi ciężkiej przegrał przed czasem w starciu z przeciętnym Kevinem McBridem reprezentant Irlandii.

Zobacz także:

Tomasz Sarara szykuje się do debiutu w MMA! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Krakowianin zdradził z kim chciałby się zmierzyć w MMA. Trzeba przyznać, że byłaby to duża walka

Karolina Kowalkiewicz podała datę potencjalnego powrotu! Czekacie na walkę Polki?

Karolina Kowalkiewicz zamierza stoczyć jeszcze walkę. Podopieczna Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka będzie chciała przerwać złą serię