MMA PLBoksMike Tyson w świetnej formie! Jak on to zrobił?

Mike Tyson w świetnej formie! Jak on to zrobił?

Mike Tyson (50-5, 44 KO) już dwudziestego ósmego listopada wraca na ring! ”Bestia” jest w świetnej formie przed pokazowym pojedynkiem. W usłudze PPV zobaczymy starcie Tysona z również legendarnym Roy’em Jonesem Jr. (66-9, 47 KO).

Starcie jest zakontraktowane na osiem rund, a wojownicy włożą 12-uncjowe rękawice. Dodatkowo zwycięstwo wyłonić może nie tylko nokaut. Jest to spore zaskoczenie, bo przecież jest to pokazowa walka. Podczas tego eventu zobaczymy również starcie youtuberów. Tym samym można spodziewać się dobrych wyników sprzedażowych.

Mike Tyson w świetnej formie!

Mike Tyson (50-5, 44 KO) robi wrażenie swoją sylwetką przed powrotem na ring. Wiele osób zwracało uwagę na materiały z treningów, a teraz mogą być zachwyceni patrząc na zdjęcia Tysona przed walką!

Przypomnijmy, że wstępnie do walki Tysona z Royem Jonesem Jr. miało dojść na początku września. Zostało przeniesione ze względu na dłuższą promocję pojedynku.

Walka przez moment była nawet zagrożona! Roy pokazywał swoje niezadowolenie zmianą daty, ponieważ musiał odwołać wiele projektów.

Musiałem odwołać inne projekty, pozmieniać swój kalendarz. Nie jestem już przecież bokserem i nie żyję z tego. Zarabiam w inny sposób i mam swoje obowiązki. A skoro nie mogę robić innych rzeczy, powinienem otrzymać za to wynagrodzenie. Inaczej będzie to dla mnie nie do przyjęcia

Mike Tyson postanowił zakończyć karierę 11 stycznia 2005 roku. W Waszyngtonie przytrafiła mu się druga przegrana z rzędu, ale był już to tylko cień najlepszej dyspozycji wielkiego Tysona. Były Mistrz Świata wagi ciężkiej przegrał przed czasem w starciu z przeciętnym Kevinem McBridem reprezentant Irlandii.

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chce ”Raja”! Chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Szuli z niecierpliwością czeka na następny pojedynek w KSW. Wojownik z Namysłowa ma nawet na oku potencjalnego przeciwnika

Wrzosek mocno o ostatnim występie debiutanta w KSW! Zaskoczeni wpisem?

Marcin Wrzosek skomentował debiut nowego nabytku organizacji KSW. Dojdzie do takiego zestawienia?