Mike Tyson trenerem zawodników UFC? Zobacz jak uczy ich wyprowadzać ciosy! [WIDEO]

Foto: Twitter/Miek Tyson
Foto: Twitter/Miek Tyson

Choć Mike Tyson już od wielu lat znajduje się na sportowej emeryturze, to nadal jego legenda budzi respekt wśród młodszych zawodników. Lekcję od byłego mistrza wagi ciężkiej odebrali Justin Gaethje (21-2) oraz Ottman Azaitar (12-0).

Jeśli chodzi o wymienionych zawodników MMA, to Amerykanina nie trzeba szczególnie przedstawiać. „The Highlight” jest jednym z najbardziej widowiskowo walczących pracowników UFC, zazwyczaj kończąc swoje walki przez nokaut. Azaitar to z kolei perspektywiczny fighter, który ma już za sobą debiut pod banderą UFC. Niemiec również specjalizuje się w nokautach, kończąc w ten sposób dziewięć swoich pojedynków.

Mimo że obie postacie z mieszanych sztuk walk są cenionymi strikerami, to jednak posłuchali oni Tysona w sprawie zadawania uderzeń. Cała trójka miała bowiem okazję spotkać się ze sobą na specjalnej konferencji prasowej. W wolnej chwili były bokser dał rady odnośnie do poruszania się i wyprowadzania ciosów. Jedna z osób nagrała ten moment, po czym Tyson opublikował go na swoim koncie na Twitterze.