MMA PLCiekawostkiMike Tyson pobił pasażera w samolocie. Przeszkadzał mu [WIDEO]

Mike Tyson pobił pasażera w samolocie. Przeszkadzał mu [WIDEO]

Legendarny pięściarz wagi ciężkiej Mike Tyson pobił innego pasażera w samolocie! Wideo z nagraniem pobicia udostępnił portal TMZ Sports.

Mike Tyson pobił pasażera w samolocie

Sytuacja miała miejsce w środę wieczorem, kiedy Tyson podróżował samolotem. Problem w tym, że razem z nim leciał bardzo irytujący mężczyzna, który co chwilę byłemu pięściarzowi przeszkadzał.

Mike Tyson pobił pasażera w samolocie

Zajście miało miejsce podczas lotu Tysona z San Francisco na Florydę. Wg doniesień amerykańskim mediów, Mike Tyson był uprzejmy dla współpodróżujących, ale jeden z mężczyzn był dla pięściarza bardzo irytujący.

Siedzący za nim pasażer nieustannie zaczepiał Tysona, miał mu przeszkadzać i go denerwować. Kiedy Mike Tyson poprosił go o spokój, mężczyzna zaczął być większym zgrywusem.

W efekcie Tyson eksplodował i wyładował swoją irytację na twarzy mężczyzny. Sytuację tę możecie zobaczyć poniżej:

Mężczyzna zakończył spotkanie z Mikiem Tysonem w taki oto sposób:

Watch: Mike Tyson 'repeatedly punches plane passenger'

Zakrwawiony po pobiciu mężczyzna po opuszczeniu samolotu został poddany badaniu oraz złożył zeznania miejscowej policji. Mike Tyson nie został aresztowany za swój czyn.

Zobacz także:

FAME MMA 14: Doszło do bijatyki pomiędzy Murańskim i Kwiecińskim! Program został przerwany Widzieliście?

Michał ”Boxdel” Baron postanowił, że po raz pierwszy program ”face to face” zostanie przerwany. Alan Kwieciński po raz drugi nie wytrzymał i rzucił się z rękoma na Mateusza Murańskiego. Sytuacja wydawała się naprawdę poważna.

Ferrari kłamał widzów z historią o maczetach?! Kwieciński: To jest zwykły farmazoniarz!

Podczas dzisiejszego ”face to face” został poruszony temat Amadeusza Roślika. Alan Kwieciński w pewnym momencie zapewniał, że historia z maczetami nie jest prawdziwa. Na linii pojawiła się również dziewczyna, która ma znać całą sytuację.

Kursy Superbet na galę WOTORE 5

Już w piątek 29 kwietnia odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował ofertę kursów na to wydarzenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis