MMA PLBoksMike Tyson odrzucił propozycję za 25 milionów? Jest nowy potencjalny przeciwnik!

Mike Tyson odrzucił propozycję za 25 milionów? Jest nowy potencjalny przeciwnik!

Coraz częściej mówi się o następnej walce Mike’a Tysona (50-6, 44 KO) z Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO). Ekipa Holyfielda twierdzi, że ”Bestia” odrzucił propozycję walki za 25 milionów dolarów. To nie koniec, bo mówi się o nowym rywalu Tysona.

mike tyson na dopingu
Foto: esentiallysports.com

Ta informacja zszokowała wielu. 54-latek wrócił na ring i zmierzył się z również legendarnym Royem Jonesem Jr. (66-9, 47 KO). Do ich starcia doszło dwudziestego ósmego listopada. Po ośmiu rundach ogłoszono remis. Wielu kibiców było rozczarowanych postawą Jonesa – po paru rundach oddychał on już rękawami.

Jest nowy potencjalny przeciwnik Tysona!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) swój następny pojedynek stoczy dwudziestego dziewiątego maja w Hard Rock Stadium w Miami. Wygląda na to, że nie będzie to starcie z Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO). Ekipa Evandera poinformowała, że Tyson odrzucił propozycję walki za 25-milionów.

James Toney (77-10-3, 47 KO) jest przymierzany jako drugi przeciwnik Tysona w powrocie. Amerykanin był mistrzem w czterech kategoriach wagowych (średniej, super średniej, junior wagi ciężkiej oraz ciężkiej). Ostatni wymieniony tytuł Toney dzierżył przez moment. Wpadka dopingowa spowodowała unieważnieniem walki z Johnem Ruizem.

Zobaczcie Jamesa Toneya w akcji:

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Misiek z Nadarzyna dostał propozycję walk w MMA! Widzieliście z kim chciałby się zmierzyć?

Jeden z najbardziej charakterystycznych byłych gangsterów w Polsce – “Misiek z Nadarzyna” chce walczyć w formule MMA! Jego pojedynek na pewno przykułby wielką uwagę. Gangster zdradził z kim chciałby się zmierzyć w głośnym pojedynku na polskim rynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis