MMA PLBoksMike Tyson nie chciał walki z Evenderem Holyfieldem: “Boi się, że on go znokautuje”

Mike Tyson nie chciał walki z Evenderem Holyfieldem: “Boi się, że on go znokautuje”

Szef organizacji Triller Fight Club Ryan Kavanaugh przyznał, że legendarny Mike Tyson nie chciał walki z Evanderem Holyfieldem, mimo propozycji, jaka w tej sprawie pojawiła się na stole.

Mike Tyson

Tyson powrócił do ringu w listopadzie zeszłego roku, kiedy to zremisował w walce pokazowej z innym legendarnym pięściarzem – Royem Jonesem Juniorem. Od tamtej pory organizacji TFC próbowała zestawić Tysona z Holyfieldem, ale “Iron Mike” nie przystawał na tę propozycję.

Mike Tyson nie chciał walki z Evenderem Holyfieldem: “Boi się, że on go znokautuje”

Kavanaugh w rozmowie ze Sky Sports mówi wprost – Mike Tyson się Evandera Holyfielda boi:

“Wiemy, że próbuje on zdobyć walkę z Lennoxem Lewisem. Jednocześnie boi się walki z Evanderem. Mimo tego, że miałby zapewnioną ogromną wypłatę za tę walkę, nawet jedną z największych jakie kiedykolwiek otrzymał, to nie przyjął propozycji. Nie możemy tego popchnąć do przodu. Słyszałem, z wielu wiarygodnych źródeł, że Mike za bardzo się boi. Boi się, że Evander go znokautuje.”

58-letni Evander Holyfield pojawi się w ringu już w nadchodzącą sobotę, kiedy to w walce wieczoru gali Triller Fight Club w Hollywood zmierzy się z byłym mistrzem UFC Vitorem Belfortem.

Zobacz także:

EFM SHOW 2: Załęcki z nowym rywalem! “Bez różnicy, bo i tak będzie KO w 1. rundzie!”

Już 11 września na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii w formule CAGE BOX wystąpi Denis „BAD BOY” Załęcki.
Rywalem zawodnika z Torunia w najmniejszym ringu świata będzie Jussi Halonen a nie jak początkowo zakładano Krystaps Zile

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami!

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis