MMA PLArchiwumBoksMike Tyson na tarczach! 54 lata na karku, a on wciąż ma to “coś” [WIDEO]

Mike Tyson na tarczach! 54 lata na karku, a on wciąż ma to “coś” [WIDEO]

Mike Tyson na tarczach! 30 czerwca były pięściarz i mistrz świata wagi ciężkiej będzie obchodził 54 urodziny, ale wciąż ma to “coś”, z czego znany był przez całą swoją karierę!

Mike Tyson na tarczach

Chodzi mianowicie o szybkość i moc uderzeń! Do sieci trafiło właśnie wideo, na którym widać jak 54-letni zaraz Mike Tyson tarczuje. Jego siła wydaje się być nieprawdopodobna!

Mike Tyson na tarczach!

Mike Tyson ostatnio zaskoczył wszystkich swoją deklaracją. Przyznał on, że zamierza powrócić na ring i stoczyć pokazową walkę bokserską. Pomysł Tysona jest godny uwagi o tyle, że cały zysk jaki zebrałby z powodu swojego powrotu na ring przekazałby na cele charytatywne.

53-latek chce wesprzeć ludzi bezdomnych i osoby uzależnione od narkotyków. Z tymi problemami sam zmagał się w młodości. Pięściarz znany jest bowiem nie tylko ze swoich piekielnie mocnych ciosów, ale i z kontrowersyjnego życia. W najchudszych latach swojego istnienia był on i bezdomnym i narkomanem. Z biedą borykał się od najmłodszych lat mieszkając na Brooklynie.

Teraz zamierza wrócić i stoczyć walkę pokazową. Jak sam zdradził, nie będzie ona trwała dłużej niż cztery rundy.

Jesteście ciekawi jak aktualnie Tyson wygląda na tarczach? Proszę bardzo:

Mike Tyson to jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu. W swojej karierze był mistrzem świata czterech najważniejszych federacji bokserskich: WBO, WBC, WBA i IBF. Jest członkiem Międzynarodowej Galerii Sław Boksu i Światowej Galerii Bokserskiej.

Czy Mike Tyson wróci do boksu?

Sam zapowiedział, że ma taki plan. Chce stoczyć pokazową walkę bokserską, a zysk z jego występu przeznaczyć na cele charytatywne.

Kto wygrał „Tylko Jeden”?

Wczoraj odbył się finał programu. Decyzją sędziów wygrał go Tomasz Romanowski!

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis