MMA PLBoksMike Tyson gotowy na walkę pokazową z Joshuą!

Mike Tyson gotowy na walkę pokazową z Joshuą!

Foto: foxsports.com

Mike Tyson (50-6, 44 KO) jest w formie i zamierza jeszcze zaskoczyć. 54-latek przyznał, że jest zainteresowany pokazowym pojedynkiem z aktualnym championem wagi ciężkiej – Anthony Joshuą (23-1, 21 KO).

Powrót Tysona pierwotnie miał odbyć się dwunastego września, ale został przesunięty na dwudziestego ósmego listopada. Powodem jest dłuższy czas na promocję całego wydarzenia. Nie brakuje też zmian! Początkowo zwycięzce mógł wyłonić tylko nokaut, ale jak się okazuje pojedynek pokazowy będzie normalnie punktowany. Przypomnijmy, że starcie zostało zakontraktowane na osiem rund, a legendy włożą rękawice 12-uncjowe.

Mike Tyson chętnie stoczy pokazową walkę z Joshuą!

To jest dopiero szaleństwo! 54-letni Tyson zgłasza gotowość na pokazowe starcie z Anthony Joshuą (23-1, 21 KO) mistrzem federacji IBF, WBA i WBO.

Byłbym bardzo zainteresowany takim pojedynkiem. Jeśli osoba Joshuy znaczyłaby większe zyski na cele charytatywne, niech tak będzie, wejdę w to. Jeśli znajdą się chętni aby to zorganizować, ja również będę chętny. To przecież byłaby zwykła rozrywka o charakterze charytatywnym, choć dalibyśmy z siebie to co mamy najlepsze. Taka walka byłaby naprawdę czymś oszałamiającym.

Mike Tyson swoją historią pokazał, że mimo trudnej życiowej sytuacji można stać się kimś wielkim. Burzliwe dzieciństwo, ciągłe problemy z prawem i złe towarzystwo nie pokrzyżowało marzeń Tysona. Amerykanin walcząc już amatorsko budził strach u swoich potencjalnych rywali. Jak mogło być inaczej, gdy ciężko nokautował dużo starszych bokserów. Wielokrotnie Tyson przystępując do amatorskich zawodów nie wyszedł do ringu, ponieważ wszyscy zrezygnowali widząc go na liście startujących.

Zobacz także:

UFC Wróci do Polski! Jak myślicie kiedy?

Dana White nie może doczekać się jak odwiedzi nasz kraj. Tak to już pewne UFC wróci do Polski

Dricus Du Plessis przechodzi do UFC! Zaskoczeni?

Reprezentant RPA zadebiutuje już w październiku. Zobaczcie szczegóły pierwszej walki byłego mistrza KSW