MMA PLBoksMike Tyson dalej w formie! Ruszyły przygotowania do wrześniowej walki! [WIDEO]

Mike Tyson dalej w formie! Ruszyły przygotowania do wrześniowej walki! [WIDEO]

Mike Tyson (50-6, 44 KO) pozostaje w formie! Amerykanin właśnie rozpoczął przygotowania do swojej drugiej pokazowej walki. Dojdzie do niej tuż po wakacjach. Już niebawem poznamy rywala ”Żelaznego Mike’a”

Tyson

Do walki Mike Tysona z Royem Jonesem Jr (66-9, 47 KO). doszło dwudziestego ósmego listopada. Wojownik z Brooklynu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że jest gotowy na jeszcze parę pokazowych pojedynków. Gorzej było z Royem, który już po jednej z pierwszych rund oddychał rękawami. Ostatecznie sędziowie wskazali na remis.

Tyson rozpoczyna przygotowania!

Mike Tyson (50-6, 44 KO) rozpoczyna przygotowania do swojego drugiego pokazowego starcia. Kto będzie przeciwnikiem ”Żelaznego Mike’a”? Wspomina się o następnej walce z Evanderem Holyfieldem i Lennoxem Lewisem.

Nic ci się nie należy. Walcz o wszystko z piekielną zaciętością. Nie obchodzi mnie jaki masz talent, jak dobry jesteś. Jeżeli nie masz dyscypliny, jesteś niczym. Poddajesz się przy najmniejszej przeszkodzie. Dyscyplina to robienie czegoś, czego nienawidzisz, ale tak, jakbyś to kochał.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Ring Girls zadebiutuje w MMA! Były dymy, chodzi o chłopaka! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec dymów przed galą Open Fights Night, która trzydziestego lipca odbędzie się w Grabinie. Debiut w mieszanych sztukach walki zaliczy ring girls – Laura Sieka, która ma do wyjaśnienia konflikt.

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora! Zaskoczeni?

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis