MMA PLBoksMike Tyson ciągle jest “Bestią”. Czy to możliwe, by tak ruszał się 53-latek? [WIDEO]

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”. Czy to możliwe, by tak ruszał się 53-latek? [WIDEO]

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”! 53-letnia legenda światowego boksu przygotowuje się do powrotu do zawodowego ringu. Jego forma na treningach jest niesamowita!

W sieci pojawił się materiał wideo prezentujący Tysona na tarczach. Wielu zdziwi się, że 53-latek jest w stanie tak dynamicznie się poruszać. I przy tym dysponować wielką siłą.

Mike Tyson ciągle jest “Bestią”. Czy to możliwe, by tak ruszał się 53-latek?

Powrót “Żelaznego Mike’a” na ring coraz bliżej!

Mike Tyson chce powrócić na ring i stoczyć pokazową walkę bokserską. Pomysł Tysona jest godny uwagi o tyle, że cały zysk jaki zebrałby z powodu swojego powrotu na ring przekazałby na cele charytatywne.

53-latek chce wesprzeć ludzi bezdomnych i osoby uzależnione od narkotyków. Z tymi problemami sam zmagał się w młodości. Pięściarz znany jest bowiem nie tylko ze swoich piekielnie mocnych ciosów, ale i z kontrowersyjnego życia. W najchudszych latach swojego istnienia był on i bezdomnym i narkomanem. Z biedą borykał się od najmłodszych lat mieszkając na Brooklynie.

Teraz zamierza wrócić i stoczyć walkę pokazową. Jak sam zdradził, nie będzie ona trwała dłużej niż cztery rundy. Choć z czasem pomysł ten zaczął ewoluować i padł nawet pomysł walki 10-rundowej.

Nie ma się co dziwić, bowiem Tyson na treningu spisuje się fenomenalnie.

Zresztą, zobaczcie sami:

View this post on Instagram

Training smarter every day. @smartcups SmartCups.com

A post shared by Mike Tyson (@miketyson) on

Zobacz także:

Mike Tyson na dopingu? Tak sądzi jeden z zawodników MMA

Powrót Mike’a Tysona na ring okraszony jest dużą dawką informacji i spekulacji. Wiele osób jest przede wszystkim zaskoczonych formą, jaką prezentuje „Żelazny Mike”. Zdaniem Siegieja Charitonowa (30-7, 2N/C) Amerykanin doszedł do dyspozycji za sprawą środków dopingujących.

Andrzej Gołota chętny na walkę z Tysonem: Mogę walczyć nawet jutro!

Andrzej Gołota chętny na walkę z Tysonem? Uznawany za najlepszego polskiego pięściarza wagi ciężkiej w historii 52-latek przyznał, że chętnie wszedłby do ringu na rewanżowe starcie z “Żelaznym Mikiem”.

“Padła propozycja walki z Tysonem” – on wejdzie do ringu z “Żelaznym Mikiem”?

“Padła propozycja walki z Mikiem Tysonem” – takie słowa wypowiedział jeden z zawodników mieszanych sztuk walki, który sam agitował na rzecz walki z “Żelaznym Mikiem”. Czy faktycznie to on będzie przeciwnikiem Tysona w walce powrotnej wybitnego pięściarza?