Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipMike Perry wygrał z Lukiem Rockholdem na gołe pięści! Po wygranej wezwał do siebie… Conora McGregora!

Mike Perry wygrał z Lukiem Rockholdem na gołe pięści! Po wygranej wezwał do siebie… Conora McGregora!

Mike Perry wygrał właśnie trzecią walkę w swojej karierze jako zawodnika walczącego na gołe pięści. W walce wieczoru gali BKFC 41 w Broomfield w stanie Kolorado pokonał przez TKO w drugiej rundzie Luka Rockholda.

Mike Perry wygrał z Lukiem Rockholdem na gołe pięści

Jednak nie tylko ta wygrana zrobiła ogromny szum w środowisku mieszanych sztuk walki. Perry bowiem po swojej wygranej wezwał do siebie… Conora McGregora, który tego wieczora był obecny na gali BKFC 41.

Mike Perry wygrał z Lukiem Rockholdem na gołe pięści!

Słowem podsumowania walki Perry vs Rockhold – zwycięzca tej walki mimo gorszych warunków fizycznych był stroną bardziej agresywną i odporniejszą na ciosy. W pierwszej odsłonie walki obaj zawodnicy wymienili się kilkoma mocnymi ciosami, ale w drugiej rundzie Perry zdołał skrócić dystans i obijał twarz Rockolda. Po kilku mocnych ciosach i chwili w klinczu, Rockhold powiedział sędziemu, wskazując na swoje zakrwawione usta, że nie może kontynuować już walki.

Perry zatem został okrzyknięty zwycięzcą tego starcia, a po wygranej zaprosił do klatki Conora McGregora. “The Notorious” pojawił się na miejscu z pasem BKFC na ramieniu, ale wymiana zdań między Perrym a McGregorem była pełna szacunku:

Później Mike Perry wyzwał do walki na gołe pięści Donalda Cerrone, motywując swoją prośbę chęcią zrewanżowania się za porażkę z czasów UFC, a także wywalczeniem sobie ewentualnej możliwości walki z Conorem McGregorem.

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 290 w Las Vegas! Znamy szczegóły!

Znamy szczegóły kolejnej walki Marcina Prachnio (16-6) w największej organizacji na świecie. Polak wystąpi na hitowej gali UFC 290 w Las Vegas. 34-latek ósmego lipca zmierzy się z niepokonanym Vitorem Petrino (8-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis