MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipMike Perry wygrał decyzją z Julianem Lanem na gołe pięści na gali BKFC: KnuckleMania 2 [WIDEO]

Mike Perry wygrał decyzją z Julianem Lanem na gołe pięści na gali BKFC: KnuckleMania 2 [WIDEO]

W miniony weekend odbyła się gala BKFC: KnuckleMania 2, na której to walczył były zawodnik UFC Mike Perry. Amerykanin w konfrontacji na gołe pięści zmierzył się z Julianem Lanem.

Mike Perry

Starcie to było walką wieczoru całej imprezy, która odbyła się w Seminole Hard Rock Hotel and Casino.

Mike Perry wygrał decyzją z Julianem Lanem na gołe pięści na gali BKFC: KnuckleMania 2

Między tymi zawodnikami gorąco było już przed starciem. Perry i Lane, mówiąc oględnie, zdecydowanie za sobą nie przepadają. Ich niechęć eskalowała nawet do takiego poziomu, że na konferencji prasowej przed konfrontacją, Perry ruszył na Lane’a z… kijem baseballowym!

W klatkoringu BKFC Perry nie miał już żadnego sprzętu, oprócz swoich pięści. Panowie stoczyli pięciorundową batalię, którą ostatecznie – decyzją sędziów – wygrał Perry.

Sędziowie wskazali na jego zwycięstwo w stosunku 48-46. W taki sposób punktowała cała trójka arbitrów.

Zobacz także:

FAME MMA: Jest decyzja! Don Kasjo zostaje pozwany na kwotę milion złotych! Co wy na to?

Kiedy dwa miesiące temu „Don Kasjo” ogłosił, że kończy współpracę z organizacją FAME MMA wiele osób było w ciężkim szoku. Okazuje się, że odejście Kasjusza z FAME wiąże się z dużymi konsekwencjami.

Kossakowski komentuje przegraną z Kapelą i apeluje o rewanż: Melanżowałem cały czas! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski zabrał głos po wczorajszej przegranej na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Były dziennikarz TVP Info przegrał już w pierwszej odsłonie z Jasiem Kapelą.

Mateusz Gamrot i Czerwony Smok Poznań docenieni! Rozdano Heraklesy 2021

Wczoraj w warszawskim hotelu Marriott odbyła się największa medialna impreza w polskim MMA! Rozdano bowiem Heraklesy 2021! Największymi wygranymi byli Mateusz Gamrot oraz poznański klub czerwony Smok!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis