MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipMike Perry i Luke Rockhold twarzą w twarz przed walką na gołe pięści [WIDEO]

Mike Perry i Luke Rockhold twarzą w twarz przed walką na gołe pięści [WIDEO]

Byli zawodnicy UFC Mike Perry i Luke Rockhold stanęli twarzą w twarz po raz pierwszy przed ich walką na gołe pięści na gali BKFC 41.

Mike Perry i Luke Rockhold twarzą w twarz

Impreza z udziałem gwiazd mieszanych sztuk walki z przeszłością w największej organizacji MMA na świecie odbędzie się 29 kwietnia. Starcie Perry vs Rockhold będzie walką wieczoru wspomnianej gali.

Mike Perry i Luke Rockhold twarzą w twarz przed walką na gołe pięści

We wtorek w Las Vegas odbyła się konferencja prasowa promująca nadchodzącą galę. Tam Perry i Rockhold nie szczędzili sobie uszczypliwości, a ich spotkanie medialne zakończyło się staredownem.

Perry’ego i Rockholda powstrzymywał inny były popularny zawodnik – Chael Sonnen. W pewnym momencie nawet poprosił tę dwójkę, by nie pobili się podczas spojrzenia twarzą w twarz argumentując to tak:

“Proszę, nie róbcie tego. To mój pierwszy raz! Nie sądzę, że ten pieprzony dzieciak by zrozumiał!”

Zobacz także:

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje! Widzieliście?

Jeden z bohaterów majowej gali FAME MMA 18 – Amadeusz “Ferrari” Roślik ostatnio zmienił klub, w którym się przygotowuje. Ferrari opuścił szeregi gymu Mirosława Oknińskiego i przeniósł się do… Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje w… American Top Team!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Stało się! Walką wieczoru gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Pojedynek ten został wczoraj oficjalnie potwierdzony, ale my znamy odpowiedź na pytanie – kto był potencjalnym rywalem Mameda na tę imprezę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis