MMA PLUFCMike Perry damskim bokserem? Była żona oskarża zawodnika UFC!

Mike Perry damskim bokserem? Była żona oskarża zawodnika UFC!

Foto: UFC.com

Czy Mike Perry jest damskim bokserem? Taki wniosek nasuwa się po wysłuchaniu oskarżeń ze strony jego byłej żony, która uważa, że Mike Perry jest człowiekiem o nieracjonalnym zachowaniu i chce uzyskać prawny zakaz zbliżania się zawodnika UFC do niej.

Chodzi o Danielle Nickerson, która tuż przed wniesieniem pozwu o rozwód ubiegała się o sądowy nakaz zbliżania się Mike’a Perry’ego. Twierdziła, że jest on osobą niebezpieczną.

Mike Perry damskim bokserem? Była żona oskarża zawodnika UFC!

4 marca tego roku sędzia Alice L. Blackwell odmówiła prawnej ochrony dla Danielle Nickerson w tej sprawie wskazując, że ta nie przedstawiła wystarczających dowodów na znęcanie się Perry’ego.

Nickerson wniosła trzy oświadczenia mówiące o niepokojącym zachowaniu swojego byłego już męża. Uważa, że choć Perry nigdy nie skrzywdził jej fizycznie, to jednak groził jej, zachowując się przy tym bardzo agresywnie.

Oto, co o Mike’u Perrym napisała jego była żona:

“8 lutego 2020, nieznana lokalizacja: Michael Perry, mój mąż zagroził mi, że jeśli zostanę w domu, to skopie mi dupę. 8 lutego 2020 roku, nieznana lokalizacja: Mój mąż Michael Perry chodził za mną, będąc w stanie upojenia alkoholowego, krzyczał na mnie i na matkę. Kiedy odmówiłyśmy opuszczenia domu, wyszedł na zewnątrz spać z pasami. Policja znalazła go na trawniku przed domem. 3 marca 2020, klub ze striptizem: Michael Perry, mój mąż był pod wpływem alkoholu i innych nieznanych mi środków odurzających. Został przyłapany na oszukiwaniu, powiedział mi, że jakaś Brooke ssała jego kutasa w prywatnym pokoju. Powiedział, żebym złożyła papiery o rozwód. Chcę do niego doprowadzić.”

Sąd jednak nie przychylił się do wniosku byłej żony Perry’ego orzekając, że groźby słowne nie są przemocą fizyczną podlegającą pod przemoc domową.

Zobacz także:

Ewa Brodnicka przegrała w sądzie z Ewą Piątkowską. Nagrania udowodniły, że kłamała!

Ewa Brodnicka przegrała w sądzie z Ewą Piątkowską. O decyzji organu sprawiedliwości w sprawie pięściarek, Piątkowska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tomas Pakutinskas w ACA! Będzie głośny rewanż Marcinem Sianosem?

Tomas Pakutinskas w ACA! 33-letni Litwin walczący w dywizji ciężkiej podpisał kontrakt z rosyjską organizacją mieszanych sztuk walki. Czy szykuje się głośna walka rewanżowa z Marcinem Sianosem?

Rywal Adriana Zielińskiego na FEN 29 ogłoszony! To były zawodnik UFC!

Rywal Adriana Zielińskiego na FEN 29 ogłoszony! Został nim były zawodnik największej organizacji MMA na świecie!