MMA PLMarcin NajmanMieszkanka Wielunia wdała się w ostrą dyskusję ze Stanowskim i Najmanem! Poszło o galę ”El Testosterona”!

Mieszkanka Wielunia wdała się w ostrą dyskusję ze Stanowskim i Najmanem! Poszło o galę ”El Testosterona”!

Tłumy pojawiły się pod urzędem miejskim Wielunia. Doszło do następnej konfrontacji Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim. W pewnym momencie również głos zabrali dziennikarze i mieszkańcy Wielunia.

Najman

Decyzja władz Wielunia wywołała kolejną burzę w internecie. Głos w sprawie freakowej gali zabrał były minister, wojewoda łódzki czy poseł. Tobiasz Bocheński wprost nazwał to idiotycznym pomysłem i wstydem dla miasta.

Okrasa nie widzi nic złego w tym, że MMA VIP 4 odbędzie się w Wieluniu. Burmistrz podkreśla, że umowa została podpisana z MMA VIP, a nie kontrowersyjnym ”Słowikiem”, który nie figuruje w KRS-ie.

Mieszkańcy zabierają głos!

Mieszkańcy również postanowili pojawić się pod urzędem miasta Wieluń. W pewnym momencie jedna z pań postanowiła wdać się w dyskusję z Krzysztofem Stanowskim oraz Marcinem Najmanem. Kobieta zapewniła, że to co się dzieje w mediach społecznościowych jest hańbą dla jej miasta.

Całe zdarzenie i wspomnianą sytuację zobaczycie poniżej:

Posted by Kulisy Powiatu on Wednesday, January 26, 2022

Zobacz także:

Witalij Kliczko apeluje do Niemiec: To jest brak wsparcia i zdrada przyjaciół! Co wy na to?

Sytuacja na Ukrainie za moment może być bardzo poważna. W tym momencie na granicy pojawiło się liczne wojsko rosyjskie. Witalij Kliczko prezydent Kijowa ma ważny apel do Niemiec.

Krzysztof Rozpara mocno o zachowaniu Don Kasjo: Nie będzie nam Kasjusza brakować! Zaskoczeni?

Niedawno było głośno o tym, że popularny Kasjusz Życiński został włodarzem organizacji PRIME SHOW MMA. Wiele było dywagacji co na ten temat sądzą założyciele FAME, jeden z nich udzielił odpowiedzi w wywiadzie dla Tomasza Majewskiego z FightsportPL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis