MMA PLCiekawostkiMiesha Tate wygrała Celebrity Big Brother! A może podobny program zrobić w Polsce?

Miesha Tate wygrała Celebrity Big Brother! A może podobny program zrobić w Polsce?

Była mistrzyni wagi koguciej UFC Miesha Tate wygrała trzecią edycję amerykańskiego show Celebrity Big Brother. Zawodniczka mieszanych sztuk walki była w domu wielkiego brata zamknięta wraz z innymi celebrytami, m.in.: Lamarem Odomem, Chrisem Kirkpatrickiem, Chrisem Kattanem czy Shanną Moakler.

Miesha Tate wygrała Celebrity Big Brother

Miesha Tate wygrała Celebrity Big Brother

Tate była faworytką od samego początku show. Już w pierwszych dniach funkcjonowania domu wielkiego brata z jej udziałem została ona wybrana przez resztę na Liderkę Domu. Dotrwała do finału, który wygrała liczbą głosów 7-1.

Tate za wygraną w programie zgarnęła 250 tys. dolarów i sympatię wśród wielu Amerykanów. Mimo obecności w domu wielkiego brata, Tate nadal trenowała, choć w pewnym momencie miała aż 19 funtów nadwyżki do limitu wagi muszej. Obecnie czeka na kolejne zestawienie przez UFC.

A przy okazji zapytamy Was – może podobny program na zasadzie Celebrity Big Brother zrobić w Polsce? Których sportowców widzielibyście w takim formacie i których bezpośrednio z MMA?

Zobacz także:

Znani sportowcy reagują po wybuchu wojny na Ukrainie: Putin to ch*j! Widzieliście?

Ukraińscy jak i Polscy znani sportowcy reagują po sytuacji, która wydarzyła się nad ranem. Rosja postanowiła zaatakować Ukrainę. Sprawdził się najgorszy scenariusz. O poważnej sytuacji u naszych sąsiadów mówiło się już od dłuższego czasu.

Denis Załęcki zapowiada walkę: Kolejny rywal zostanie w te klatkę wgnieciony! Czekacie?

Denis Załęcki za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następny start. Już lada dzień poznamy szczegóły. Będzie to pojedynek kickboxerski w małych rękawicach.

Utytułowany Wasyl Łomaczenko reaguje po ataku Rosji na Ukrainę!

Wasyl Łomaczenko (16-2, 11 KO) w mediach społecznościowych postanowił zareagować po ataku Rosji na Ukrainę. Jest to kolejny światowy pięściarz, który wspiera obywateli swojej ojczyzny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis