MMA PLUFCMiesha Tate wraca do UFC! Znamy szczegóły walki byłej mistrzyni!

Miesha Tate wraca do UFC! Znamy szczegóły walki byłej mistrzyni!

Foto: Facebook/ Miesha Tate

Miesha Tate wraca do oktagonu UFC! Była mistrzyni wagi koguciej i jedna z pionierek kobiecego MMA zdecydowała się przerwać sportową emeryturę i kolejny raz spróbować swoich sił w walce.

Tate zawiesiła rękawice na kołku w listopadzie 2016 roku i zdecydowała się założyć rodzinę. Jednak sportowa strona zawodniczki kazała jej spróbować raz jeszcze swoich sił w oktagonie.

Teraz poznaliśmy szczegóły jej następnej walki!

Miesha Tate wraca do UFC! Znamy szczegóły walki byłej mistrzyni!

Miesha Tate już 17 lipca zmierzy się z Marion Reneau w jednej z głównych walk gali z cyklu UFC Fight Night. Starcie to zakontraktowano w limicie wagi koguciej. Informacja ta została podana już przez partnera medialnego UFC – stację ESPN.

Tate ma 34 lata, a swoje ostatnie zwycięstwo odniosła w marcu 2016 roku, kiedy to na gali UFC 194 sensacyjnie pokonała Holly Holm, odbierając jej tytuł mistrzowski wagi koguciej. Pas straciła w pierwszej obronie, kiedy mierzyła się z Amandą Nunes. Na sportową emeryturę wybrała się po porażce na UFC 205 z Raquel Pennington.

Jej najbliższa przeciwniczka – Marion Reneau jest najstarszą kobietą walczącą w oktagonie. Ma 43 lata, a jej walka z Tate ma być ostatnią w karierze.

Zobacz także:

Punch Down 3: Tak wygląda twarz Zalesia po zwycięstwie w turnieju! Oglądaliście gale?

Dawid Zalewski ponownie został zwycięzcą turnieju Punch Down. Nie była to jednak łatwa droga. ”Zaleś” w finale trzeciej edycji zmierzył się z legendarnym rosjaninem – Vasily Kamotsky’m. Nie brakowało dyskusji kto powinien zostać zwycięzcą.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [26-28.03.2021]

Kolejny weekend będzie niezwykle intensywny i fani z pewnością nie będą mieli powodów do narzekania. Szczególnie sympatycy MMA w Polsce mogą się czuć zadowoleni.