Michelle Waterson: Joanna Jędrzejczyk nazywa się królową wagi słomkowej, to niech zrobi wagę!

Według nieoficjalnych doniesień Joanna Jędrzejczyk (15-3) ma problemy z wypełnieniem limitu wagowego przed galą UFC Tampa i jej walka z Michelle Wateson (17-6) stanęła pod poważnym znakiem zapytania.

UFC oczywiście już zabezpieczyło się na wypadek niewystąpienia Jędrzejczyk na UFC w Tampie, ale Waterson nie zgodziła się na zmianę rywalki. Zamiast tego, w gotowości jest nowa potencjalna rywalka Polki – Angela Hill, która zgodziła się podjąć rywalizację z Polką w umownym limicie do 120 funtów.

Waterson natomiast skupia się tylko i wyłącznie na Joannie Jędrzejczyk i nie wyobraża sobie na ten moment podejmowania walki z inną przeciwniczką. Amerykanka w gorzkich słowach zmotywowała Polkę do zrobienia wagi przed ich starciem:

„To bardzo frustrujące! Joanna Jędrzejczyk nazywa się królową wagi słomkowej, a nie potrafi zrobić limitu? Niech zrobi tę wagę! Ja jestem na nią gotowa! Wiem, że jest ode mnie większą zawodniczką, ale ja już z takimi rywalkami się mierzyłam. Podpisałam kontrakt na tę walkę, bo wiem, że mogę ją pokonać. Niech tylko zrobi wagę!”

Na pociesznie dodamy, że Joanna Jędrzejczyk udostępniła wpis sugerujący, że zamierza zrobić wszystko, by osiągnąć wymagany limit wagowy -> SZCZEGÓŁY TUTAJ.