MMA PLArchiwumBoksMichalczewski o walce Adamka w FAME: Nie oszukujmy się! Tomek potrzebuje kasy!

Michalczewski o walce Adamka w FAME: Nie oszukujmy się! Tomek potrzebuje kasy!

Legenda Dariusz Michalczewski został zapytany o powrót Tomasza Adamka. ”Góral” podczas FAME Friday Arena 2 w Szczecinie został zapowiedziany jako nowy nabytek freakowej organizacji. Właśnie tam Adamek ma w przyszłym roku stoczyć dwa pojedynki. Michalczewski zapewnia, że wcale go nie interesuje. Ponadto ”Tiger” zapewnił, co było powodem, dla którego Tomasz związał się z FAME.

Michalczewski

Michalczewski to przede wszystkim były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej.

Jeszcze nie tak dawno Dariusz w rozmowie z ”Koloseum” został zapytany o freak fighty, które budzą duże zainteresowanie w naszym kraju.

Ja się z tego śmieje po prostu, ale nie można iść pod prąd. Takie jest życie. Myślę, że będzie jeszcze gorzej. Ci ludzie, którzy zostaną przy boksie, to jednak doceni się tą szlachetność, wytrwałość, pracę, zrobienie tego fundamentu. Będzie się to kiedyś naprawdę opłacało.  

Michalczewski: W ogóle się tym nie interesuję!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z Sportowymi Faktami został zapytany o Tomasza Adamka, który związał się z organizacją FAME MMA. ”Tiger” powiedział, że ”Góral” związał się z FAME, bo potrzebuje kasy!

Słyszałem, ale nie za bardzo wiem, jak to skomentować. Tomek podkreślał, że chce zrobić walkę pożegnalną, a tymczasem okazało się, że przed nim debiut w organizacji freakowej. Biorąc pod uwagę, że ma 46 lat, brzmi to niezbyt poważnie (…) Jeśli mam być szczery, w ogóle się tym nie interesuję. Można się tylko domyślać, co jest powodem tego powrotu. Tomek po prostu potrzebuje kasy. Nie oszukujmy się. Nikt w tym wieku i z takimi sukcesami nie wychodzi do ringu. Co mam powiedzieć? Trochę to słabe, ale każdy szuka biznesu na swój sposób. Cieszę się, że po karierze pomyślałem o przyszłości i nie muszę się wygłupiać. Jestem niezależny, znam swoją wartość i to mnie cieszy. W ringu osiągnąłem wszystko, broniłem pasa cztery razy więcej niż wszyscy polscy mistrzowie razem wzięci, a po karierze też się odnalazłem.

Warto zaznaczyć, że Tomasz Adamek dostał również propozycję walki z Mamedem Khalidovem w organizacji KSW. ”Góral” ostatecznie wybrał freakową federację.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis