MMA PLBoksMichalczewski dostał propozycję, aby wrócić na ring! Na stole miały pojawić się wielkie pieniądze!

Michalczewski dostał propozycję, aby wrócić na ring! Na stole miały pojawić się wielkie pieniądze!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport zdradził, że dostał propozycję powrotu na ring! Były mistrz świata zaproponował zaporową cenę, a następnie postanowił zejść ze swoich dużych oczekiwań pieniężnych!

Dariusz Michalczewski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Polak jest byłym mistrzem federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej. Talent Dariusza był widoczny już, gdy zyskał miano mistrza Europy amatorów. Warto dodać, że Michalczewski był niepokonany bokserem przez 12-lat.

Michalczewski: Powiedział to, żeby się ode mnie odczepili!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport zdradził, że dostał propozycję powrotu na ring! 53-latek był przymierzany do pojedynku z legendarnym Roy’em Jonesem Jr. (66-9). To była wyczekiwana walka przez kibiców, gdy obaj pięściarze byli w swoim prime.

Krzyknąłem, że chcę 10 mln euro, ale powiedziałem tak dlatego, żeby się ode mnie odczepili (…) Powiedziałem, że chcę 7,5 mln euro i niżej nie zejdę. Na szczęście nie znaleźli tej kasy.

Dariusz swoje największe osiągnięcia zdobywał podpisując kontrakt z Universum Box-Promotion. Michalczewski pierwszy tytuł zdobył w 1994 roku pokonując na punkty Leonzera Barbera. W grudniu w Hamburgu znokautował zaś Nestorema Giovannini zdobywając pas WBO w kategorii junior ciężkiej.

”Tiger” zakończył karierę pod koniec lutego 2005 roku. Była to walka na terenie Niemiec, gdzie Dariusz prowadził swoją zawodową karierę i odniósł największe sukcesy. Michalczewski w szóstej rundzie przegrał przed czasem z Fabrice Tiozzo (48-2, 32 KO) z Francji. Była to druga przegrana z rzędu, która spowodowała, że wojownik pochodzący z Gdańska zdecydował się na zakończenie barwnej kariery.

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW traci czołowego ciężkiego! Grabowski wolnym agentem! Gdzie trafi?

Stało się! Damian Grabowski przestał być zawodnikiem KSW – poinformował portal MMA Pudelek na swoim Twitterowym profilu.