MMA PLWotoreMichał “Wampir” Pasternak i Simon “The Savage” Henriksen zawalczą o pas WOTORE INTERNATIONAL

Michał “Wampir” Pasternak i Simon “The Savage” Henriksen zawalczą o pas WOTORE INTERNATIONAL

Podczas gali WOTORE 4 odbędzie się walka o pas WOTORE INTERNATIONAL pomiędzy Michałem “Wampirem” Pasternakiem a Simonem “The Savage” Henriksenem. Gala walk na gołe pięści WOTORE 4 odbędzie się 21 stycznia w katowickiej Walcowni.

WOTORE International
Foto: WOTORE

Pas WOTORE INTERNATIONAL to pas miedzyfederacyjnego mistrza WOTORE. Zwycięzca walki Pasternak – Henriksen będzie, w przyszłości, bronił pasa mierząc się z mistrzem (lub, tak jak w przypadku The Savage, niekwestionowaną gwiazdą) jednej z federacji z Polski, Europy lub Świata. Nie wykluczamy współpracy z innymi polskimi federacjami w tym zakresie.

Pas WOTORE INTERNATIONAL ma być ozdobą gali WOTORE 4. Zarówno na najbliższej gali jak i w przyszłości pas WOTORE INTERNATIONAL ma nadać pojedynkom najlepszych zawodników na gołe pięści rangę mistrzowską. Będzie to drugi pas, po który mogą sięgnąć zawodnicy WOTORE, obok pasa w kategorii open, którego posiadaczem jest “Wampir” Pasternak.

Jednym z pretendentów do walki o pas jest Vaso “Psycho” Bakocevic. Zawodnik, znany z Bellatora i KSW, wyraził chęć walki dla organizacji WOTORE.

Michał Pasternak vs Simon Henriksen

  • Michał Pasternak (pseudonim Wampir) – 37-letni zawodnik MMA urodzony w Pińczowie, dwukrotny wicemistrz Polski. Zwycięzca drugiego turnieju walk na gołe pięści WOTORE, który odbył się 24 maja 2020 roku. Były zawodnik singapurskiej organizacji ONE Championship. W przeszłości odnosił sukcesy w sporcie amatorskim. Od 19 września 2020 roku mistrz WOTORE w wadze open. Doświadczony zawodnik mający za sobą występy w wielu organizacjach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego. Liczba walk – 21; zwycięstwa – 15 (5 przez nokauty); porażki – 6.
  • Simon Henriksen (pseudonim The Savage) – zawodnik Buddha Fight Academy | CPH Denmark. Trenuje od pięciu lat, a jego styl bazowy to muay thai. Preferuje walki na gołe pięści w stójce. Jego rekord w King Of The Streets to 5:0 – może też pochwalić się najszybszym nokautem w historii tej federacji. Liczba walk – 10; zwycięstwa – 9; porażki – 1.

Gala WOTORE 4 – 21 stycznia

Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach odbędzie się widowisko, które połączy pierwotny format walk gladiatorów z ulicznym stylem. Podczas gali odbędzie się turniej starć na gołe pięści i superfighty, które wyniosą wydarzenie na wyższy level.

21 stycznia | Walcownia Katowice

PPV • tvwotore.com

Bilety • https://tiny.pl/9fdln 

WOTORE 4 – krew na rękach

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Najman i Stanowski wchodzą w dyskusję: Idź bronić kościołów razem z szefem mafii!

To nie koniec! Krzysztof Stanowski na twitterze skomentował ostatnią zaskakującą sytuację na konferencji MMA VIP 4. Ogłoszono, że bossem ich freakowej organizacji jest Andrzej Zieliński, ps. ”Słowik” – znany wszystkim jako jeden przywódców gangu pruszkowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis