MMA PLFENMichał Piwowarski oddał na licytację strój z walki na FEN 34. Walczy o wsparcie finansowe chorej dziewczynki

Michał Piwowarski oddał na licytację strój z walki na FEN 34. Walczy o wsparcie finansowe chorej dziewczynki

Foto: Facebook/ FEN

Jeden z bohaterów piątkowej gali FEN 34, Michał “Piwo” Piwowarski oddał na licytację swój strój, w którym wychodził do walki z Kacprem Miklaszem.

Zawodnik ze Szczecina walczy o wsparcie finansowe dziewięciomiesięcznej dziewczynki – Ingi Niedźwieckiej, która choruje na SMA.

Kwota potrzebna na leczenie dziewczynki to 3 miliony złotych.

Michał Piwowarski oddał na licytację strój z walki na FEN 34. Walczy o wsparcie finansowe chorej dziewczynki

“Piwo” na FEN 34 szybko poddał Kacpra Miklaza duszeniem trójkątnym rękoma i zaraz po zwycięstwie ogłosił w klatce, że swój strój odda na aukcję charytatywną, mającą wesprzeć finansowo wspomnianą Ingę.

Wpis zawodnika Fight Exclusive Night oraz dane do zbiórki podajemy poniżej:

Zapraszam na licytacje stroju z walki . Jeżeli komuś się podoba i chciałby przy tym pomoc To super 🥊💪Licytujemy pod postem grupy licytacyjnej LICYTACJE DLA INGI!

Posted by Michał "Piwo" Piwowarski on Sunday, May 30, 2021

Michał Piwowarski wyrasta na szeroko rozpoznawalną postać w sportach walki. Zawodnik ten wygrał pięć z siedmiu zawodowych walk, a ostatnio wygrywał z Filipem Toe oraz ze wspomnianym wyżej Kacprem Miklaszem.

Zobacz także:

Marcin Naruszczka znokautował byłego zawodnika UFC. Zawalczy o pas z legendą czeskiego MMA!

Marcin Naruszczka odniósł cenne zwycięstwo na gali Okatgon 24 pokonując przed czasem Erica Spicely’ego, Polak zawalczy o pas wagi średniej z Karlosem Vemolą.

Isamu odchodzi z FAME MMA! Jest otwarty na walki m.in. dla FEN, ale wskazał warunki! Kto złoży propozycje?

Jedna z gwiazd największej na świecie organizacji freak fightowej – Isamu odchodzi z FAME MMA! Zawodnik, który stoczył dwie walki dla swarzędzkiej organizacji zapewnił w mediach społecznościowych, że już nigdy więcej nie zawalczy dla tego pracodawcy.

Knockout Boxing Night 15 – wyniki

W rzeszowskiej Hali na Podpromiu odbędzie się gala Knockout Boxing Night 15. Wśród trzech pojedynków o pasy przede wszystkim czeka nas starcie “Szpili” z Różański. Wystąpi też Mateusz Masternak oraz… “Taxi Złotówa”.