MMA PLKSWMichał Pietrzak vs. Shamil Musaev na KSW 64

Michał Pietrzak vs. Shamil Musaev na KSW 64

Foto: KSW

Na gali KSW 64 zobaczymy bardzo interesujący pojedynek. W okrągłej klatce KSW zmierzą się Michał Pietrzak (10-4) i Shamil Musaev (15-0).

Pietrzak po 3 zwycięstwach w Babilon MMA dostała szansę w największej polskiej organizacji. Na sam początek dostał starcie z obecnym mistrzem Roberto Soldiciem, z którym mimo porażki dotrwał do decyzji. W swoich dwóch kolejnych walkach “Zgniatacz” odnosił już jednak zwycięstwa. Kamila Szymuszowskiego znokautował już w 56 sekund. Z kolei walka z Krystianem Kaszubowski trwała pełen dystans. Sędziowie niejednogłośnie uznali, że lepszy był Pietrzak.

Musaev jak dotąd pozostaje niepokonany w zawodowej w karierze. Rosjanin w organizacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego wygrał jak dotąd 3 pojedynki. Starcia z Hubertem Szymajdą i Grzegorzem Szulakowskim kończył już w pierwszych rundach. Po raz ostatni Musaev walczył w styczniu tego roku. Na gali KSW 58 pokonał jednogłośną decyzją Urosa Jurosicia.

W walce wieczoru gali KSW 64 wystąpi Mariusz Pudzianowski. Rewelacyjnie zapowiada się starcie Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. W rozpisce znalazł się też mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz oraz Karolina Owczarz.

Zobacz także:

“Oni znowu mają problem” – fenomenalna zapowiedź gali FAME 11 [WIDEO] Oglądaliście?

Już jest! W sieci pojawiła się oficjalna i przy tym fenomenalna zapowiedź gali FAME 11! Największa polska organizacja freak fightów znowu zaskoczyła fanów pomysłem na zapowiedź swojej najbliższej imprezy!

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC