MMA PLWotoreMichał Pasternak w walce wieczoru gali WOTORE 4

Michał Pasternak w walce wieczoru gali WOTORE 4

Na gali WOTORE 4 (21 stycznia, Walcownia Katowice) odbędzie się pojedynek Michała Pasternaka, doświadczonego polskiego zawodnika MMA i posiadacza pasa WOTORE w kategorii open, z duńczykiem Simonem Henriksenem – jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści na świecie. Starcie będzie main eventem gali WOTORE 4!

WOTORE International
Foto: WOTORE

Michał Pasternak vs Simon Henriksen

  • Michał Pasternak (pseudonim Wampir) – 37-letni zawodnik MMA urodzony w Pińczowie, dwukrotny wicemistrz Polski. Zwycięzca drugiego turnieju walk na gołe pięści WOTORE, który odbył się 24 maja 2020 roku. Były zawodnik singapurskiej organizacji ONE Championship. W przeszłości odnosił sukcesy w sporcie amatorskim. Od 19 września 2020 roku mistrz WOTORE w wadze open. Doświadczony zawodnik mający za sobą występy w wielu organizacjach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego. Liczba walk – 21; zwycięstwa – 15 (5 przez nokauty); porażki – 6.
  • Simon Henriksen (pseudonim The Savage) – zawodnik Buddha Fight Academy | CPH Denmark. Trenuje od pięciu lat, a jego styl bazowy to muay thai. Preferuje walki na gołe pięści w stójce. Jego rekord w King Of The Streets to 5:0 – może też pochwalić się najszybszym nokautem w historii tej federacji. Liczba walk – 10; zwycięstwa – 9; porażki – 1.

Gala WOTORE 4 – 21 stycznia

Już 21 stycznia 2022 roku w Walcowni w Katowicach odbędzie się widowisko, które połączy pierwotny format walk gladiatorów z ulicznym stylem. Podczas gali odbędzie się turniej starć na gołe pięści i superfighty, które wyniosą wydarzenie na wyższy level.

21 stycznia | Walcownia Katowice

PPV • https://tvwotore.com

Bilety • https://tiny.pl/9fdln 

WOTORE 4 – krew na rękach

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Nagrody MMA.pl 2021 POLSKA: Poddanie Roku – Sebastian Przybysz broni pasa odwrotnym trójkątem! [WIDEO]

Sebastian Przybysz zaliczył bardzo udany rok. Najpierw zdobył pas wagi koguciej a następnie go obronił I to naprawdę efektownie.

Joanna Jędrzejczyk wraca! Będzie druga odsłona “najlepszej walki w historii kobiecego MMA”!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najlepszych kobiet walczących kiedykolwiek w MMA – Joanna Jędrzejczyk wraca do startów! Polka przekazała nazwisko swojej następnej rywalki podczas Noworocznej Nocy Kanału Sportowego w Hotelu Arłamów, gdzie odebrała statuetkę za “Kameleona Roku 2021”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis