MMA PLNajnowszeArek TańculaMichał Pasternak ostro do Tańculi: Ja nie biorę dzbanie pi**dolony, czekam na przeprosiny!

Michał Pasternak ostro do Tańculi: Ja nie biorę dzbanie pi**dolony, czekam na przeprosiny!

Jeden z najlepszych polskich zawodników wagi półciężkiej zaczął działać w mediach. Najpierw zareagował na zachowanie Taxiego Złotówy, a teraz odniósł się do starej wypowiedzi Arkadiusza Tańculi o sterydach. Pasternak ostro odniósł się do wypowiedzi i niepochlebnie określił Tańculę.

Michała Pasternaka fanom sportowej części MMA nie trzeba przedstawiać. Chociażby ostatnio stoczył walkę o której się wiele mówiło, zawalczył z Łukaszem Sudolskim na gali Bablion MMA 27. Arkadiusz Tańcula to równie dobrze znana postać. W końcu brał udział w jednej z najgłośniejszych freakowych walk w Polsce. Dał on się poznać na drugiej gali Silesian MMA Challenge 2, tam pokonał ,,Hejtera Akopa”. A na szerszą publiczność wypłynął podczas gali FAME MMA 6, gdzie pokonał Alana Kwiecińskiego.

Sterydy, sterydy i jeszcze raz sterydy

Warto na starcie naznaczyć kontekst całej sytuacji. Wszystko się rozchodzi o słowa Arka Tańculi, który w wywiadzie dla Fansportu.pl powiedział następująco:

Do tego wszystkiego podchodzę mądrzej. Mniej trenuję, lepsza dieta, wywaliłem wszystkie substancje. Bo wszyscy mi tam piszą sterydy, sterydy, sterydy, a kto kurwa w Polsce nie bierze sterydów ze sportowców? Wy myślicie, że żyjecie w takim świecie. Każdy bije teścia, każdy zawodnik MMA, przynajmniej w Polsce, który walczy, na każdej federacji się tutaj bije. Znam ich wszystkich osobiście i każdy bije. A tak się do mnie przyczepili.

Następnie po krytyce z ust niektórych sportowców Tańcula sprostował i się wytłumaczył. Tłumaczenie brzmiało następująco:

Oczywiście jest to nieprawdą, bo znam wielu sportowców, którzy nie biją i ci właśnie mogli poczuć się urażeni moją wypowiedzią. Za co serdecznie was chciałem przeprosić, to były emocje, to był 15 wywiad, który dawałem i po prostu strzelił mnie szlag.

Cała sytuacja miała miejsce w okolicach wakacyjnych roku 2021. W dniu wczorajszym po takim czasie odniósł się do całej wypowiedzi Michał Pasternak. Odniósł się tylko i wyłącznie do słów o sterydach i zaznaczył, że oczekuje przeprosin. Kto wie, może nie wiedział, że Tańcula już za całe zajście przeprosił i się ustosunkował. Pasternak tak skwitował słowa Arkadiusza o sterydach:

Ja nie biorę, dzbanie pie**dolony, więc czekam na przeprosiny.

Posted by Freak Fight on Tuesday, February 15, 2022

Zobacz także:

Znamy całą rozpiskę najbliższej gali KSW, podoba się?

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski zaprezentował kibicom pełną kartę walk najbliższej gali KSW 67.  Grafika prezentującą całą rozpiskę nadchodzącego wydarzenia pojawiła się w mediach społecznościowych.

Ależ to będzie bomba, czekacie na ten pojedynek?

Stało się to, na co wielu kibiców czekało! Amadeusz „Ferrari” Roślik po raz trzeci wejdzie do klatki organizacji FAME MMA z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Zawodnicy zmierzą się na zasadach „No Time Limit”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis