MMA PLPasternakMichał Pasternak odpowiada Taxi Złotówie: W stawce będzie więcej, ale dla Ciebie tylko lanie!

Michał Pasternak odpowiada Taxi Złotówie: W stawce będzie więcej, ale dla Ciebie tylko lanie!

Jest mocna reakcja! Doświadczony Michał Pasternak (15-7) postanowił zareagować w mediach społecznościowych.

Pasternak

Wszystko zaczęło się od reakcji ”Wampira”, który był zaskoczony słowami Szymona Września po zwycięstwie na Silesian MMA 5. Przypomnijmy, że ”Taxi Złotówa” apelował o walkę z byłymi mistrzami KSW – Arturem Sowińskim oraz Marcinem Wrzoskiem. Podopieczny Mirosława Oknińskiego zareagował.

Szanuję za odwagę. Jeśli Kornik, Marcin Wrzosek i Jon Jones się wystraszą. Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi i spróbować swoich sił – napisał Pasternak.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. ”Taxi Złotówa” zapytał Pasternaka czy w stawce będzie pas MMA VIP.

Miochał Pasternak: W stawce będzie dużo więcej!

Michał Pasternak (15-7) mocno odpowiada ”Taxi Złotówie”! W przyszłości dojdzie do takiego starcia? Szymon Wrzesień zaskoczył, gdy wskazał następnych potencjalnych rywali.

W stawce będzie dużo więcej, ale nie przejmuj się, bo dla Ciebie będzie tylko lanie. 

Tyle na temat złotóweczki🚕🤷🦇🦇

Posted by Michał Pasternak on Tuesday, February 15, 2022

Podopieczny Mirosława Oknińskiego najbliższy pojedynek stoczy piątego marca na MMA VIP 4 w Warszawie. Będzie to starcie z Kacprem Miklaszem.

Do ich pierwszego starcia doszło w finale turnieju na gołe pięści w organizacji Wotore. ”Wampir” po dwóch minutach i 27-sekundach znalazł sposób na poddanie Miklasza. Przypomnijmy, że Pasternak w ostatniej walce zdobył pas – pokonał wtedy przed czasem Kornela Zapadkę.

Wspomniany pojedynek zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

PRIME Show MMA robi zapowiedź na wzór gry Mortal Kombat [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiła się niecodzienna zapowiedź nadchodzącej gali PRIME Show MMA, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Zapowiedź stylizowana jest na grę Mortal Kombat.

Borys Mańkowski przekonuje: Oglądałem walkę 10 razy, przegrałem jedną rundę! Co wy na to?

Ponad miesiąc minął już od gali KSW 66, na której doszło do starcia na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy Borysem Mańkowskim, a Marianem Ziółkowskim. Mimo upływu czasu z werdyktem tego pojedynku nadal nie zgadza się “Diabeł Tasmański”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis