MMA PLBabilon MMAMichał Pasternak nowym rywalem Łukasza Sudolskiego w walce wieczoru Babilon MMA 27

Michał Pasternak nowym rywalem Łukasza Sudolskiego w walce wieczoru Babilon MMA 27

Zmiana przeciwnika dla Łukasza Sudolskiego (8-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach. Przeciwnikiem “Pcheły” będzie Michał Pasternak (15-6).

Pasternak rywalem Sudolskiego
Foto: WOTORE/Radek Tworek

Informację podaną przez portalsport.pl potwierdziła już organizacja Tomasza Babilońskiego.

Skierniewice będą miejscem ostrego starcia już w najbliższy piątek na gali Babilon MMA 27 💪 Łukasz Pcheła Sudolski ma…

Posted by Babilon MMA on Sunday, January 23, 2022

To już kolejna zmiana rywala dla Sudolskiego. Pierwotnie miał on zmierzyć się z Mindaugasem Gerve, a następnie jego oponentem został Georgi Lobjanidze. Oba zestawienia nie doszły jednak do skutku i teraz wszystko wskazuje na ekscytujące polsko-polsko starcie podczas gali Babilon MMA 27.

Michał Pasternak po raz ostatni walczył… w piątek. Na gali walk na gołe pięści WOTORE 4 “Wampir” szybko i bez problemów rozprawił się z Simonem Henriksenem zdobywając pas WOTORE International. Ostatni pojedynek na zasadach MMA stoczył zaś w październiku ubiegłego roku, kiedy to na gali MMA-VIP 3 pokonał przed czasem Kornela Zapadkę.

Sudolski z kolei powraca do Babilon MMA po pierwszej porażce w karierze. Na gali Dana White’s Contender Series pokonał go bowiem Ihor Potieria. Wcześniej “Pcheła” pozostawał niepokonany w pierwszych ośmiu zawodowych pojedynkach.

Zobacz także:

FEN 38 – wyniki

Pierwsza tegoroczna gala Fight Exclusive Night odbywa się w Ostrowie Wielkopolskim. W rozpisce znaleźli się m.in. Michał Andryszak, Kamil Kraska, Ekaterina Shakalova czy Wojciech Kawa.

WOTORE 4: Michał Pasternak pokazał parterową maestrię. Szybko poddał Henriksena i zdobył pas WOTORE International

Michał Pasternak szybko poddał Simona Henriksena w walce wieczoru gali WOTORE 4. “Wampir” zdobył tym samym pas WOTORE International.

Sebastian Rajewski chce starcia z Ziółkowskim: Myślę, że dojrzałem do walki o tytuł mistrzowski!

Kto powinien być następnym pretendentem w dywizji lekkiej organizacji KSW? Kandydatów jest kilku, jednak sam champion, Marian Ziółkowski widzi tylko jednego pretendenta. Chodzi o kolejnego Smoka, Sebastiana Rajewskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis