MMA PLKwiecińskiMichał Pasternak mocno do Kwiecińskiego: Prostyt**ko, zamknij mordę!

Michał Pasternak mocno do Kwiecińskiego: Prostyt**ko, zamknij mordę!

Mocna wypowiedź doświadczonego zawodnika MMA w mediach społecznościowych. Michał Pasternak (16-8), bo o nim mowa – na insta stories postanowił zareagować na słowa Alana Kwiecińskiego. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie ”Alanik” ma sporo spięć.

Pasternak

Kwieciński pierwszą połowę 2022 roku może nazwać bardzo mocnym tempem jeśli chodzi o zawodowe starcia. Tylko z jednego wyszedł zwycięsko. Mowa o walce 2 vs 1 na gali PRIME SHOW MMA 1 w Łodzi. W innych starciach Kwieciński musiał uznać wyższość Mateusza Murańskiego, Dawida Załęckiego oraz Denisa.

Teraz Kwieciński zapowiada, że wrócił głód walki i jest gotowy na nowe wyzwania. Tym samym już niebawem możemy spodziewać się jego kolejnego pojedynku. Gdzie i kto będzie przeciwnikiem? Wielu kibiców freak fightów zapewne zadaje sobie, to pytanie.

Pasternak mocno reaguje!

Michał Pasternak (16-8) na insta stories postanowił mocno zareagować na wypowiedź Alana Kwiecińskiego.

Kwiecińska prostytutko, zamknij mordę, a jak nie wiesz, kto komu rozwalił nogę, to zamknij ryja.

Michała uraziły ostatnie słowa Kwiecińskiego w rozmowie z portalem FanSportu.pl.

On do mnie ma jakieś żale, że ja sobie zdjęcie zrobiłem z konfidentem, czy coś. On trenuje z całą chmarą konfidentów i on do mnie ma czelność mówić, że ja sobie zrobiłem przez przypadek oczywiście. Z niby konfidentem, na którego nie ma papieru. A on trenuje z całą chmarą konfidentów, no to niech lepiej nie mówi do mnie w taki sposób.

”Wampir” w tym roku odnotował cztery starcia. Zaczęło się od szybkiego zwycięstwa na WOTORE 4, gdy w 54-sekundy poddał Simona Henriksena. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wyzwań się nie boi, więc przyjął ofertę w zastępstwie i zmierzył się z Łukaszem Sudolskim. Zawodnik ze Szczecina wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Pasternak na MMA VIP 4 obronił pas, kiedy w rewanżu przed czasem odprawił Kacpra Miklasza. Ostatni start miał miejsce na gali Oktagon 33, gdzie został poddany w pierwszej rundzie z rąk mocnego Karlosa Vemoli.

Zobacz także:

Mateusz Murański z Pasutem parodiują ostatnie sytuacje: Góra, góra! [WIDEO] Widzieliście?

Mateusz Murański wraz z innym zawodnikiem FAME MMA – Robertem Pasutem postanowili na tik toku parodiować ostatnie zachowanie ”Murana”. Mowa o programie ”cage”, w którym gościem również był Rafał ”Takefun” Górniak i Franek ”Franio” Rusiecki.

Ferrari nie jest pewny czy Zusje będzie za nim w starciu z Bombą: Wiesz jak jest z kobietami! Co wy na to?

Amadeusz Roślik nie jest wcale przekonany, że Kamila Smogulecka będzie mu kibicować w najbliższym starciu. ”Ferrari” już siedemnastego września na gali High League 4 zmierzy się z Pawłem Bomba. Tu jest prawdziwy konflikt – co mogliśmy zobaczyć podczas wczorajszej konferencji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis