MMA PLNajnowszeUFCMichał Oleksiejczuk otrzymał ofertę walki! Błyskawiczny powrót Polaka?

Michał Oleksiejczuk otrzymał ofertę walki! Błyskawiczny powrót Polaka?

Michał Oleksiejczuk człowiekiem od zadań specjalnych! Polak za niespełna miesiąc może stoczyć kolejną walkę pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie.

Michał Oleksiejczuk walka
Foto: UFC

Na UFC 302 nasz reprezentant skrzyżował rękawice z Kevinem Hollandem. Niestety, Michał Oleksiejczuk musiał uznać wyższość Amerykanina, który poddał go już w pierwszych minutach starcia.

„Husarz” ze Stanów Zjednoczonych wrócił na tarczy, natomiast lada moment może ponownie wyruszyć zza ocean i spróbować zmazać plamę po porażce z Hollandem. Jak się właśnie okazało, pochodzący z Łęcznej zawodnik otrzymał propozycję walki.

Uprzedzając Wasze pytania dotyczące wylotu za granicę na przygotowania, musiałem znów to odłożyć, bo chcą mnie na kolejną mega dobrą walkę, która być może odbędzie się za niecały miesiąc. Czekam jeszcze na potwierdzenie czy druga strona podejmie rękawice i wchodzę do walki.

ZOBACZ TAKŻE: Dymogenność czy zwykłe chamstwo? [PUBLICYSTYKA]

Michał zdaje się zadowolony z poziomu zaproponowanego mu rywala, zatem pozostało jedynie dopiąć wszystkie szczegóły i podpisać kontrakt. Póki co nie wiadomo, z kim oraz gdzie zawalczy Oleksiejczuk. Jeżeli czegoś się dowiemy, to będziemy Was na bieżąco informować. Dlatego śledźcie naszą stronę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis