MMA PLUFCMichał Oleksiejczuk o Oknińskim: Teraz ja już nie chcę rozmawiać!

Michał Oleksiejczuk o Oknińskim: Teraz ja już nie chcę rozmawiać!

Foto: facebook Mirosław Okniński

Zawodnik UFC w wadze półciężkiej Michał Oleksiejczuk wypowiedział się na temat rozstania z trenerem Mirosławem Oknińskim.

Michał Oleksiejczuk (16-4) to polski zawodnik walczący w kategorii półciężkiej. Obecnie walczy dla organizacji UFC. W swojej ostatniej walce pokonał faworyzowanego Rosjanina Shamila Gamzatova (14-1) przez TKO już w pierwszej rundzie. Do swojej ostatniej walki przygotowywał się w Akademii Sportów Walki Wilanów. Ostatnio bracia Oleksiejczuk poinformowali o zakończeniu współpracy z trenerem Oknińskim. Na ten temat wypowiedział się Michał Oleksiejczuk w wywiadzie dla Fightsport.

– Popsuły nam się relacje już wcześniej troszkę, tak uważam ja. Co ja mogę powiedzieć, na ostatnim FEN-ie już doszło do takiego apogeum tego wszystkiego. Ja się nie zgadzałem z trenera radami, bo tak było, trener się ze mną pokłócił, powiedział, że nie będzie stał w narożniku, ja powiedziałem, że jak trener nie chce to niech trener nie stoi. No my przygotowywaliśmy na walkę co innego, bo to jest cały team nie tylko trener Okniński tylko ja mam jeszcze oprócz trenera Oknińskiego trzech trenerów którzy bardzo ciężko pracują, żebyśmy mieli sukces (…) No trener miał taką wizję, żeby go w pierwszej rundzie obalać, ja powiedziałem po prostu, że nie. To tak naprawdę myślę było takie apogeum tego wszystkiego (…) Tak naprawdę o zakończeniu mojej kariery w Akademii dowiedziałem się z Facebooka, tak samo jak mój brat, Bartek Szewczyk, także no moja noga tam już nie postanie.

Powiedział Oleksiejczuk zapytany o przyczynę rozstania z trenerem Oknińskim.

– Nie wiem ja uważam, że takiej rozmowy już nie będzie. Mógł trener nie pisać, nie obrażać nas, to na pewno byłbym skory do rozmowy. Teraz ja już nie chcę rozmawiać i ja na pewno już w Akademii niestety ale się nie pojawię mimo fajnych wspomnień.

Odpowiedział Michał na pytanie czy porozmawia jeszcze z trenerem Oknińskim i czy uda im się rozstać w zgodzie.

Zobacz także:

Diego Ferreira o walce z Mateuszem Gamrotem: W grze był tylko Gamrot, od razu zgodziłem się na tę walkę!

Czołowy zawodnik wagi lekkiej na świecie Diego Ferreira w rozmowie z TVP Sport wypowiedział się o nadchodzącej walce z Mateuszem Gamrotem. Starcie to może być przepustką dla Polaka do wejścia do czołówki dywizji lekkiej UFC!

Jacek Murański komentuje przegraną Zadory: O jejku jejku nosek złamany i nie wstaje?

Jacek Murański nie odpuszcza! ”Muran” postanowił skomentować ostatnią przegraną Dominika Zadory. W przeszłości nie brakowało również mocnych słów z obu stron. Murański przecież nawoływał, aby doszło do jego starcia z ”Japońskim Drwalem”.