MMA PLMichał OleksiejczukMichał Oleksiejczuk ma kolejną walkę w UFC! Bardzo mocny rywal!

Michał Oleksiejczuk ma kolejną walkę w UFC! Bardzo mocny rywal!

Wygląda na to, że to już pewna informacja! Występujący w wadze średniej Polak – Michał Oleksiejczuk ma zakontraktowaną kolejną walkę w oktagonie UFC! Tym razem Polaka czeka bardzo poważne wyzwanie!

Michał Oleksiejczuk ma kolejną walkę w UFC

“Husarz” ostatni raz walczył w grudniu zeszłego roku. Na gali w UFC Apex w Las Vegas szybko odprawił ciosami Cody;’ego Brundage’a. Wcześniej, również w pierwszej rundzie, Oleksiejczuk pokonał “Uśmiechniętego” Sama Alveya.

Michał Oleksiejczuk ma kolejną walkę w UFC

Teraz szykuje się kolejne wielkie wyzwanie. Na przeciwko Polaka stanie bowiem zawodnik, który wygrał pięć ostatnich walk!

Polak zmierzy się z Brazylijczykiem Caio Borralho. 30-latek dostał się do UFC poprzez udział w show Dana White’s Contender Series i zdążył już wygrać trzy walki w oktagonie. Borralho pokonywał Omargadzieva, Petrosyana i Muradova.

Do starcia Oleksiejczuk vs Borralho dojdzie 29 kwietnia na gali z cyklu UFC Fight Night. Lokalizacja tego starcia póki co nie jest jeszcze znana.

Kogo typujecie w tym pojedynku?

Zobacz także:

Nie żyje legenda polskiego boksu! Grzegorz Skrzecz miał 65 lat

Mamy bardzo przykre wiadomości… Nie żyje polski pięściarz Grzegorz Skrzecz, który na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. 65-latek bez wątpienia jest legendą polskiego boksu.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw!

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis