MMA PLNajnowszePrime MMAMichał Oleksiejczuk komentuje angaż brata przez PRIME Show MMA: Chłopie, coś ty zrobił

Michał Oleksiejczuk komentuje angaż brata przez PRIME Show MMA: Chłopie, coś ty zrobił

Michał Oleksiejczuk, czyli zawodnik organizacji UFC w kategorii średniej komentuje angaż swojego brata Cezarego przez organizację PRIME Show MMA. “Husarz” w swoim stylu zażartował w mediach społecznościowych z tej decyzji braciaka.

Michał Oleksiejczuk komentuje angaż brata przez PRIME

Cezary Oleksiejczuk wczoraj oficjalnie został ogłoszony nowym zawodnikiem organizacji PRIME Show MMA. Występ byłego mistrza FEN w tej freakowej organizacji ma nastąpić już 3 sierpnia na gali we Wrocławiu.

“CEZARY OLEKSIEJCZUK ZAWODNIKIEM PRIME! 💥

Tak, dobrze widzicie! 😎 Były mistrz FEN w wadze półśredniej zasila szeregi PRIME. Cezary ma na koncie wiele pojedynków, a jego rekord w zawodowych starciach to 13 zwycięstw, z czego SZEŚĆ przez KO/TKO, i tylko trzy porażki! 🤯🔥

Od ostatniego pojedynku Oleksiejczuka minęły trzy miesiące. Teraz sam zawodnik jest otwarty na kolejne wyzwania i wchodzi do nowego dla niego świata, by spróbować swoich sił w świecie FREAK FIGHTÓW 👊

Z kim widzielibyście Czarka? 👀”

Michał Oleksiejczuk komentuje angaż brata przez PRIME Show MMA: Chłopie, coś ty zrobił

Teraz informację o angażu Oleksiejczuka w PRIME Show MMA skomentował brat Cezarego – Michał. Zawodnik UFC zażartował na portalu X w taki oto sposób:

“Chłopie coś Ty zrobił xd”

A Wy z kim zestawilibyście w walce na PRIME Show MMA Cezarego Oleksiejczuka? Czy według Was były mistrz FEN powinien stoczyć walkę sportową czy raczej freakową z na przykład dużo większym od siebie rywalem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis