MMA PLMichał OleksiejczukMichał Oleksiejczuk – jedyny Polak, który wygrał na UFC 267! Mirosław Okniński robi “łaaaaa” na cały świat [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk – jedyny Polak, który wygrał na UFC 267! Mirosław Okniński robi “łaaaaa” na cały świat [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk to jedyny Polak, który wygrał na minionej gali UFC 267. Podopieczny Mirosława Oknińskiego znokautował faworyzowanego Shamila Gamzatova już w pierwszej rundzie.

Oleksiejczuk to jeden z najlepszych podopiecznych Mirosława Oknińskiego, trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów. W UFC przewiduje mu się świetlaną przyszłość, a sam wykorzystuje swoje nieprzeciętne umiejętności strikerskie do odnoszenia kolejnych zwycięstw.

Michał Oleksiejczuk – jedyny Polak, który wygrał na UFC 267! Mirosław Okniński robi “łaaaaa” na cały świat [WIDEO]

Dawny “Lord”, a obecny “Husarz” odniósł czwartą wygraną w UFC w siedmiu występach. Jego rekord wynosi 4-2, 1 N/C w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Na dodatek, wygrana z Gamzatovem była drugą wiktorią z rzędu.

Sam Oleksiejczuk zapowiada, że jest gotowy na walki z czołówką, a jego trener, Mirosław Okniński nie powstrzymał się i podczas wywiadu udzielanego przez swojego podopiecznego w oktagonie podszedł i wykrzyczał na cały świat swoje słynne “łaaaa”!.

Zabrakło jedynie formułki: sejfy peel, jesteśmy bezpiecznie, garand profesjonalna broń i luxury fajne fury.

Zobacz także:

UFC 267 – wyniki

Rewelacyjna gala w Abu Dhabi z aż trzema Polakami w rozpisce. W walce wieczoru wystąpi Jan Błachowicz a oprócz niego zawalczą też Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk.

UFC 267: Jan Błachowicz stracił pas. Glover Teixeira poddał go w 2. rundzie [WIDEO]

Jan Błachowicz (28-9) przegrał z Gloverem Teixeirą (33-7) w walce wieczoru gali UFC 267, której stawką był pas kategorii półciężkiej. Brazylijczyk poddał go w 2. rundzie.

UAE Warriors 24: SZOK! Daniel Skibiński znokautowany w niecałą minutę! [WIDEO]

Wspaniała seria Polaka przerwana. Daniel Skibiński (18-6) niestety przegrał w niecałą minutę z Tahirem Abdullaevem (12-1) na gali UAE Warriors 24 w Abu Dhabi.

UFC 267: Michał Oleksiejczuk kończy niepokonanego dotąd rywala w 1. rundzie! [WIDEO]

Michał Oleksiejczuk (16-4, 1 N/C)  pokonał Shamila Gamzatova (14-1) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w pojedynku na karcie wstępnej gali UFC 267.