MMA PLMMA AttackMichał “Matrix” Królik ostro o Alanie Kwiecińskim: Ob*rał zbroje! Będę mu cisnął! [WIDEO]

Michał “Matrix” Królik ostro o Alanie Kwiecińskim: Ob*rał zbroje! Będę mu cisnął! [WIDEO]

Michał “Matrix” Królik ostro zareagował na ostatnie zachowanie Alana Kwiecińskiego, który odrzucił walkę na MMA Attack. Zawodnik, który specjalizuje się w starciach na gołe pięści zdradził też, o co chodzi w wymianie zdań pomiędzy nim a Normanem Parke.

Michał
Foto: MMA Attack

Odwiedziliśmy drugi obóz MMA Attack w Zakopanem, gdzie trenował m.in. Michał Królik. Zawodnik ten ostatnio na gali Wotore 5 w Gdańsku pokonał po świetnej walce Bartosza Batrę. Panowie wcześniej widzieli się także na gali Genesis. Wówczas też zwyciężył “Matrix” przez decyzję sędziów.

Michał “Matrix” Królik na obozie MMA Attack

Cały czas trwają negocjacje odnośnie pojedynku Królika z Normanem Parke w przyszłości. Na przeszkodzie jednak stoi formuła, w jakiej mieliby się mierzyć. Irlandczyk z Północy preferuje MMA, Polak zaś woli walkę w stójce.

Ostatnio pisaliśmy o oficjalnym wyzwaniu w mediach społecznościowych, gdzie “Matrix” zachęcał “Stormina”, aby stanęli w szranki.

Kickboxer głośno wypowiada się także na temat Alana Kwiecińskiego. Nie podoba mu się, że w sportowej organizacji będzie chciał wybierać rywali.

To jest skończona parcha i będę to potwierdzał. On by chciał na sportowej gali dostać czosnka, aby zarobić pieniądze. Tak nie może być. Powiedziałem, że z tym ruszę i będę z tym ruszał zawsze. Nie jestem pierwszą osobą w środowisku, która mu ciśnie. Jeśli chce zarabiać dobre pieniądze, musi się trzaskać z nami.

– mówi.

Cały wywiad dostępny na naszym YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis