MMA PLMichał MaterlaMichał Materla zawalczy na gołe pięści w The War? Załęcki: Dogadujemy się, zobaczymy!

Michał Materla zawalczy na gołe pięści w The War? Załęcki: Dogadujemy się, zobaczymy!

To byłoby spore zaskoczenie! Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że trwają rozmowy z legendą MMA w naszym kraju – Michałem Materlą. Były mistrz KSW miałby zawalczyć w The War na gołe pięści.

Materla

Wojownik ze Szczecina w tym roku wrócił na odpowiednie tory. Podopieczny Piotra Bagińskiego na początku września wystąpił w walce wieczoru EFM Show 2 w Bułgarii. Był to rewanż po latach. Materla po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Moise Rimbona.

Materla zawalczy na gołe pięści?!

Denis Załęcki właściciel The War zdradził, że trwają rozmowy z Michałem Materlą. ”Cipao” zawalczyłby na gołe pięści! Jest również pomysł na potencjalną walkę 2 na 2.

Ostatnio też rozmawiałem z Michałem Materlą. Był chętny żeby zawalczyć może 2 na 2. Dogadujemy się, zobaczymy. Nie powiedział, że nie, ale też nie powiedział na 100% tak. Myślę, że jak się dogadamy dobrze finansowo to chciałbym być z Materlą w teamie i byśmy wyszli na jakiś mocnych dwóch zawodników.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

Tańcula zaskoczył wypowiedzią! Jeśli ma walczyć z Murańskimi to z dwoma naraz! Zaskoczeni?

Arkadiusz Tańcula skusi się na następny pojedynek z Mateuszem bądź Jackiem Murańskim? Tego nie możemy wykluczyć. ”Aroy” podczas ostatniego lajva zaskoczył swoją wypowiedzią. Tańcula jest chętny na starcie dwóch na jednego, bo jak zapewnia jeden z Murańskich nie zadaje nawet ciosów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis