MMA PLEFM SHOWMichał Materla wystąpi na EFM SHOW 2! Znamy szczegóły gali

Michał Materla wystąpi na EFM SHOW 2! Znamy szczegóły gali

Legendarna postać na polskim rynku mieszanych sztuk walki Michał Materla wystąpi na gali EFM SHOW 2! Poznaliśmy szczegóły drugiej edycji nowego projektu, w którym “Magic” jest zaangażowany nie tylko jako zawodnik, ale i jako udziałowiec.

Podczas pierwszej gali EFM SHOW, która odbyła się w miniony piątek poznaliśmy szczegóły kolejnej gali tej edycji. To właśnie na niej wystąpi Michał Materla.

Michał Materla wystąpi na EFM SHOW 2! Znamy szczegóły gali

Były mistrz KSW wystąpi na gali EFM SHOW 2, która zaplanowana jest na dzień 5 czerwca. Miejscem organizacji imprezy będzie stolica Bułgarii – Sofia. Rywal Michała Materli na razie nie jest znany.

Przejście “Magica” do EFM SHOW było możliwe, ze względu na wygaśnięcie jego kontraktu z Federacją KSW, gdzie toczył swoje ostatnie walki. Materla ostatni raz w klatce widziany był 14 listopada zeszłego roku. Na gali KSW 56 został znokautowany w pierwszej rundzie przez Roberto Soldica.

Rywal Michała Materli na EFM SHOW na razie nie jest znany.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ミPM SHOW2 JUN 5 SATURDAY ON PPV EFMSHOW.COM WELCOME MICHAŁ MATERLA”

Zobacz także:

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.

Rose Namajunas przed UFC 261 wywołała polityczną burzę! Poszło o pochodzenie jej rywalki

Wygląda na to, że Rose Namajunas przed nadchodzącą galą UFC 261 wywołała polityczną burzę! O wypowiedzi Amerykanki mówi teraz cała, sportowa część kraju. O co dokładnie poszło?

Następne naloty policji! Tym razem przerwano trening na świeżym powietrzu! [WIDEO]

Są to naprawdę dziwne czasy! Z jednej strony jesteśmy nawoływani do aktywności fizycznej, a z drugiej jest to nam utrudniane. Do następnej takiej sytuacji doszło w Białymstoku. Był to trening na świeżym powietrzu…

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.