MMA PLMichał MaterlaMichał Materla to jest kozak! Wbiegł na Śnieżkę w samych slipkach: Wiatr 80km/h i odczuwalna temperatura -22C

Michał Materla to jest kozak! Wbiegł na Śnieżkę w samych slipkach: Wiatr 80km/h i odczuwalna temperatura -22C

Michał Materla aktualnie nie tylko negocjuje sprawę swojej kolejnej walki w klatce, ale także decyduje się na ekstremalne wyczyny! Jednym z nich jest zimowe podejście na Śnieżkę.

“Magic” często decyduje się na tego typu wyprawę, ale tym razem musiał zmierzyć się z porywistym wiatrem i bardzo niską temperaturą.

Sam natomiast podczas podejścia na Śnieżkę był ubrany jedynie w… slipki!

Michał Materla to jest kozak! Wbiegł na Śnieżkę w samych slipkach: Wiatr 80km/h i odczuwalna temperatura -22C

Materla przebywa na krótkim urlopie w Karkonoszach, gdzie dzięki mediom społecznościowym mogliśmy zobaczyć jak zmaga się ze wspomnianym podejściem na najwyższy szczyt tego pasma górskiego:

“Pierwsze w tym roku zimowe wejście na Śnieżkę zaliczone . Było to moje najbardziej ekstremalne wejście z dotychczasowych w mojej zimno-lubnej przygodzie . Ruszyliśmy z naszej stałej bazy @przystanekbavaria przez Jelonke wzdłuż czeskiej granicy na Śnieżkę (8,5km) ,tam ubrałem się i zszedłem od drugiej strony do domu Śląskiego i czarnym szlakiem pod Kopę (w sumie 15km). Pogoda i bardzo długi odsłonięty odcinek przed szczytem gdzie nasze ciała były narażone na mocny wiatr 80km/h i odczuwalna temperatura -22C postawiły bardzo wysoko poprzeczkę . Wszystko to było bardzo wymagające ,ale dzięki temu tez na końcu satysfakcjonujące . Znowu dowiedziałem się czegoś o sobie . Dziękuje wszystkim towarzyszom wyprawy za bardzo udany wyjazd !”

Zobacz także:

Sarara o walce Don Kasjo-Wrzosek: Ziomek, wchodzisz do Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę!

Werdykt walki wieczoru gali FAME MMA 12, w której „Don Kasjo” pokonał Marcina Wrzoska nadal pozostaje tematem na świeczniku. „Ziomek, wchodzisz do świata Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę” – skomentował wynik walki Tomasz Sarara.

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8!

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.

Armagedon 2: Efektowne zwycięstwo zawodnika KSW, przegrana mistrza FEN! [WIDEO]

W sobotę w Chorwacji odbyła się druga gala organizacji Armagedon. W walce wieczoru przed własną publicznością wystąpił Ivan Erslan (11-1). Były pretendent do pasa KSW w wadze półciężkiej odnotował ważne zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że na tej samej gali wystąpi aktualny mistrz FEN – Oli Thompson (21-14).