MMA PLCiekawostkiMichał Materla próbował przewidzieć wynik meczu Polska-Słowacja na EURO 2020: Wygracie 5:0!

Michał Materla próbował przewidzieć wynik meczu Polska-Słowacja na EURO 2020: Wygracie 5:0!

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce Michał Materla próbował przewidzieć wynik meczu Polska-Słowacja, który wczoraj odbył się w ramach EURO 2020.

Materla okazał się jednak zbyt dużym optymistą, którego oczekiwania i nadzieje brutalnie zderzyły się z rzeczywistością.

Michał Materla próbował przewidzieć wynik meczu Polska-Słowacja na EURO 2020: Wygracie 5:0!

Były mistrz KSW, a obecnie zawodnik związany z organizacją EFM SHOW uważa, że Polska ma piłkarzy, którzy mogą sięgnąć po mistrzostwo Europy w piłce nożnej, a sam mecz otwarcia dla biało-czerwonych typował dla Polski, która według niego miała wygrać 5:0:

“Kiedyś jakiś bardzo znany trener powiedział, że budowę drużyny zaczyna budować od napastnika i bramkarza – są to pozycje najważniejsze w piłce nożnej bo napastnik jest w strefie zagrożenia przeciwnika a bramkarz w strefie zagrożenia naszej.

Mamy Roberta Lewandowskiego, najlepszego napastnika świata, Wojciech Szczęsny – światowej klasy bramkarza. Obroną kieruje doświadczony i waleczny Kamil Glik, na środku pola mamy genialnego Grzegorza Krychowiaka i Przemka Frankowskiego który na boku stwarza swoją szybkością i grą jeden na jednego duże zagrożenie. Pozostali chłopacy również na bardzo wysokim poziomie! Chyba nikt nie ma wątpliwości ?

Mamy kadrę, która ma wszystko aby zostać Mistrzem Europy! W sportach walki nie bierze się pod uwagę remis lub przegraną.

Wierzę w was chłopaki! Jesteście fighterami i wygracie 5-0!

Kiedyś jakiś bardzo znany trener powiedział, że budowę drużyny zaczyna budować od napastnika i bramkarza – są to pozycje…

Posted by Michał Materla on Monday, June 14, 2021

Niestety, ale Polska we wczorajszym meczu ze Słowacją przegrała 1:2 i mocno skomplikowała sobie możliwość wyjścia z grupy na turnieju.

Zobacz także:

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza!

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Zażenowany Krystian Pudzianowski po konfie przed MMA VIP 2: To jest dla mnie inny świat! [WIDEO]

Krystian Pudzianowski już w piątek stoczy swój trzeci zawodowy pojedynek. Zawodnik z Białej Rawskiej wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego zmierzy się z Tomaszem Chicem.

Rychu Szczena o awanturze z Psychotropem: Jak się bić to za pieniądze w oktagonie! [WIDEO]

Ryszard Dąbrowski już w piątek zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” wystąpi na drugiej edycji MMA VIP, która odbędzie się w Częstochowie. Uczestniku programu ”Chłopaki do wzięcia” zmierzy się z ”Psychotropem”.