MMA PLCiekawostkiMichał Materla ostro o Oświecińskim: Dalej czuje się bezkarny i oszukuje innych

Michał Materla ostro o Oświecińskim: Dalej czuje się bezkarny i oszukuje innych

Michał Materla ostro o Tomaszu Oświecińskim! Szczecinianin nie ma najlepszego zdania o były zawodniku KSW i popularnym w naszym kraju aktorze. Choć to tak naprawdę delikatne sformułowanie.

Gwiazdor Federacji KSW i były mistrz wagi średniej polskiego giganta odniósł się w mediach społecznościowych do sytuacji między Tomaszem Oświecińskim a jego byłym menadżerem Arturem Ostaszeskim.

Sprawa zaczęła się od udziału właściciela grupy promotorskiej Shocker MMA w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym. Tam Ostaszewski zdradził, że “Strachu” nadal jest mu winien pieniądze:

Sprawa sądowa jest w toku. Ja z tym panem nie chcę mieć nic wspólnego. To był jakiś mój gorszy czas. Ta współpraca z nim. Początkowo ta współpraca zapowiadała się fajnie, choć dużo osób mnie ostrzegało przed tym panem.” – przyznał.

Sprawę skomentował też Marcin Różalski, który w mocnych żołnierskich słowach odniósł się do osoby Tomasza Oświecińskiego.

Materla ostro o Oświecińskim

Do sprawy odniósł się także Michał Materla. Były mistrz wagi średniej KSW i jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA przedstawił swój punkt widzenia na osobę Tomasza Oświecińskiego.

“Magic” mówiąc krótko, nie ma o “Strachu” dobrego zdania. Oto, co napisał:

“Szkoda, że dzisiaj można tyle ludzi tak łatwo oszukać! Grając przed nimi kogoś kim się nie jest.

W ostatnich dniach @marcinrozalrozalski wstawił się w obronie za swojego kolegę i managera zarazem Artura Ostaszewskiego @artur.shock . Który został oszukany przez jednego że swoich byłych klientów.

Owy klient gra dzisiaj role swojego życia w telewizji ale również w czasie rzeczywistym próbując wzbudzać wasze zaufanie. Wiele osób nie ma pojęcia że dotychczas wyrządził krzywdę wielu ludziom i rodzinom tylko i wyłącznie ze strachu przed konsekwencjami własnego życia jakie prowadził. Widać dalej czuje się bezkarny i oszukuje innych.

Jestem szczególnie uczulony na tego typu osobników ponieważ straciłem przez taką kanalie 8 miesięcy życia bezpodstawnie Takie osobniki powinny być na marginesie społecznym. Nie trzeba być bandziorem żeby zrozumieć z kim mamy do czynienia. Wystarczy mieć honor i moralność wobec innego człowieka. Mogą nas zamknąć, ale nigdy nas nie złamią ! Nie dajcie się oszukać.
#STRACHNYOSZUST #60″

Szkoda, że dzisiaj można tyle ludzi tak łatwo oszukać! Grając przed nimi kogoś kim się nie jest. W ostatnich dniach @…

Opublikowany przez Michała Materlę Wtorek, 12 maja 2020

Zobacz także wątek “Stracha”:

Co powiedział Artur Ostaszewski w Kanale Sportowym?

Właściciel Shocker MMA odniósł się do współpracy z Oświecińskim. Ten nadal jest mu winien pieniądze.

Co napisał o Oświecińskim “Różal”?

Gwiazdor KSW skomentował zachowanie “Stracha”. Są to mocne słowa!

Oświeciński straszy sądem!

“Strachu” nie pozostał dłużny. Po opinii Różalskiego zagroził sądem!