MMA PLBoksMichał Materla dumny! Jego syn Marcel obronił tytuł mistrza Polski!

Michał Materla dumny! Jego syn Marcel obronił tytuł mistrza Polski!

Michał Materla (29-8) jest dumny! Nie można mu się dziwić, bo syn Marcel zmierza w jego ślady. Marcel Materla obronił tytuł mistrza Polski.

37-latek wraca do klatki już jedenastego września podczas EFM Show 2 w Bułgarii. Były mistrz KSW stanie do rewanżu po latach z doświadczonym – Moise Rimbonem (25-13-3). Do ich pierwszego starcia doszło w 2006 roku – i była to druga zawodowa przegrana Materli. ”Cipao”  w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej z Roberto Soldiciem.

Marcel Materla triumfuje!

Michał Materla za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że jego syn obronił tytuł mistrza Polski. Marcel szybko zdobywa jakże ważne doświadczenie.

@marcel_materla Tytuł Mistrza Polski 2021 obroniony ! Cieszę się że twoja ciężka praca i poświęcenie daje takie efekty. Jesteśmy z ciebie dumni ! Gratuluje trenerom z najlepszego klubu w Polsce @bks_skorpion_szczecin za wychowanie kolejnego pokolenia wybitnych zawodników . Rywalizacja na turnieju stała na wysokim poziomie technicznym a walki były dynamiczne . Dobrze widzieć że boks olimpijski wraca na dobre tory i czekamy na kolejnego mistrza olimpijskiego w przyszłości . @pzboks @bks_skorpion_szczecin

Zobacz także:

To koniec przygody Davida Zawady w UFC? ”Sagat” przegrywa na punkty!

Mamy przykre wiadomości! David Zawada (17-7) przegrał w Las Vegas drugą walkę z rzędu. To najprawdopodobniej koniec przygody ”Sagata” w największej organizacji na świecie.

Będzie polskie WWE! Pan Pawłowski rusza z PTW! Trybson twarzą organizacji?

Wygląda na to, że będzie polskie WWE! W sieci pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające organizację PTW (Prime Time Wrestling), za którym stoi konferansjer, komik i influenser związany z galami freak fightowymi Pan Pawłowski!